Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Ciki ha valakinek nem fészképezős,bluetoothos telefonja van?
2012. ápr. 7. 14:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolom most hülyének tartatok de már 12éveseknek is okostelefonjuk van. 10-ből 9embernek olyan telefonja van ami fényképezős.
2012. ápr. 7. 14:20
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Persze, ez ugyanolyan "ciki", mintha 12-13 évesen még szűz vagy. xD


Ne legyél hülye, ha arra elég a telefonod, amire használod, és nem kell több, akkor szard le magasról, hogy ki mit mond.

2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rókarobi, teljesen igazad van! Ha neked megfelel arra, amire kel, akkor az tökéletes! Mással meg nem kell foglalkozni!
2012. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
őőő mostmár muszály odaírnom mindenhová, mert szidnak érte: A 18% azért van, mert egy "kicsit" trágárúl beszéltem gyakorin. Amúgy nem ciki mintmár mondtam :) K.
2012. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gergoap ***** válasza:
Miért lenne? Olyan legyen neked, amilyenre szükséged van! Én pl. nem veszek okostelefont, mert nincs szükségem rá, nem is kellene....
2012. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért is lenne ciki?

Nem a telefon miatt legyen valaki menő.

2012. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tudok ajánlani egy neked megfelelőt, a mai trendből: Samsung Champ. Semmi különös, kicsi praktikus érintős 10.000 e. Ft-s kis telefon, kamerával, bluetoothatal. Teljesen megéri. Nekem ilyen volt az első érintős telóm, imádtam. Ja és nyúztam rendesen :D Full karcos mára szegény :D
2012. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bar van itthon vagy 8 telefonom,megis a motorola v3 a legstilusosabb es legkedvesebb kozuluk...

ha nem villogni kell,akkor teljesen jo egy alaptelcs is...

2012. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.(: csak mindenki zenét hallgat a telefonján stb..én meg nem.mondjuk nekem csak telefonálni kell a telefon.
2012. ápr. 7. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csak telefonálásra keresel telefont, akkor egyértelműen olyat keress, ami az igényeidet kielégíti és árban is megfelelő.
2012. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!