Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S2 jobb vagy...

A Samsung Galaxy S2 jobb vagy a lumia 800?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 18:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
anyaghasználatban és OS smooth-ságában és egyszerűségében Lumia, moddolhatóságában és csupasz erejében S2.
2012. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Mindenbe jobb az sgs2 kivéve anyaghasználat.. lumia 800 1 magos proci van az sgs meg 2 mag szerinted melyik jobb?
2012. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Android, vagy windows phone?!

Szerintem ne akard összehasonlítani egyiket a másikkal, mert semmi közük egymáshoz.

Wp7-es telefonom is volt már, két napja még egy Omnia 7-esem volt, egy jó ideig, visszatértem az androidra.


Amit tudok a wp7-ről mondani: gyors, sosem akad, sosem fagy, mint az android, teljesen zárt oprendszer, tehát nincs külsős app telepítés, hacsak nem unlockolod, mint az iPhone-t, nincs bluetooth fájlátvitel, zeneátvitel, kép átvitel, mindenképpen kell egy windowslive account, és zune player a szinkronizációhoz.Minimalista design, nem lehet változtatni a Metro kezelőfelületet, csak adott színsémákból válaszhatsz, hogy milyen színűek legyenek a csempék, stb, de ez vagy baromira bejön valakinek, vagy baromira nem.

Android: nyílt oprendszer, állandóan cserélhetsz romot, kezelőfelületet, bármit, google integráció, google alkalmazások, néha akad, belassul, külsős alkalmazások telepítése, satöbbi...

Attól függ, hogy mire akarod használni őket...

2012. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem jobb.. Most mondhatjátok a 2magos procit az s2-őnek, de a Windows Phone operációs rendszer hazavágja az s2-őt! ;)
2012. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, ezt mondtam én is.


A Tegra 3-as processzorral szerelt Asus Transformer Prime sem lesz soha olyan gördülékeny, mint az 1 magos processzorral szerelt Lumia 800.

Csak szoftveres optimalizáció kérdése az egész.

Az sgs 2-estől kérdezném: Tényleg kihasználod mind a két magot, vagy direkt kifizettél 50 ezerrel többet, azért mert van benne egy második mag is? :D

2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem az s2 de mibe jobb a lumia ?? android > wp 7 az s2 gyorsabb is a felbontása is jobb.
2012. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
hm Lumia 800 105 ezer körül van az s2 meg 110 szóval akkora árkülönbség nincs nyilván nem azt mondom hogy a 2 mag annyival jobb de ugyan annyiért miért a lassabat vegye meg? s2 és elég gördülékeny de akkor miért nem vesz iphone az van a legjobban optimizálva.
2012. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
mondjuk aki szerint a nokia svéd az biztos ért hozzá:D amúgy meg a 18 % mindent el mond lehet jönni azzal hogy mert káromkodtál de elég hülyeségeket írsz le szarozod a sony minden ok nélkül mikor az xperiák a legjobbak majdnem minden kategóriába...
2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek az ertelemes valaszokat :) en lumia 800 akarok venni csak vannak akik azt mondjak inkabb ne es azert kerdeztem :)
2012. ápr. 7. 18:52
 10/35 anonim ***** válasza:
jó a lumia 800 de ennyiért jobb telefont is lehet venni ráadásul a wp7 alkalmazások terén nagyon le van maradva.
2012. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!