Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N9 vagy Lumia 800? Esetleg...

N9 vagy Lumia 800? Esetleg Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a 3 telefon közül melyik a jobb vétel?


Ami fontos szempont:

Kamera, videó,netezés,bluetooth, könnyű kezelhetőség és persze a telefon ára.


Előre is köszi!


2012. jan. 5. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Galaxy. Nokia kanyarban sincs mostanában.
2012. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

s2-re tudsz főzött romot, lumián a wp7 az ver mindent sebességben, n9 meg szintén használható. ha az optimalizálást nézzük(tudom nem ezeket kérdezted :D)

szóval kamera az talán az s2(legalábbis nekem omnia 7-em van, és a samu kamerákkal meg vagyok elégedve, inkább videóban) netezésben is inkább a nagyobb kijelző a jobb, de a nokiákon meg gördülékenyebb. bluetooth az ugye egyértlműen s2(bár nemtom, hogy a meego-n mennyire korlátozott), kezelhetőségben meg én a lumiát mondanám, legalábbis én nagyon megszerettem a wp7-et, de ez szubjektív.

2012. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

N9 szerintem felejtős. Szép telefon, kijelzője is patent, de hogy a meegot a jövőben hogy fogják frissíteni fene se tudja, meg hát az alkalmazásokból se lesz túl sok.


Lumia 800 még egy fokkal jobb, wp7 nagyon jól optimalizált rendszer, szépen fut, kinézetre ugyanaz mint az n9.


SGS2 hardveresen a legjobb, lumia 800 kamerája is fasza, de mivel egymagos "csak" 720p-t tud, s2 1080p-t. Anyaghasználatra full műanyag ugye, de legalább nem rántja le rólad a nadrágot, és a sérüléseket is jobba viseli mint a fém, a recés hátlap nem gyűjti az ujjlenyomatokat. A kijelzője meg príma, egy szót nem lehet rá szólni. Kezelhetőségre szerintem a wp7 egyszerűbb, de bővíthetőségre nem olyan jó mint az android, kevesebb alkalmazás is van. Sokkal kötöttebb rendszer. Android a legnyíltabb, sok alkalmazás, SGS2 esetében korrekt hardver kamera és kijelző. Szvsz én galaxy-t venném, jön rá ICS is, és még egy darabig sokmindenre elég lesz a képességeivel. Árban szerintem meg a legolcsóbb mivel a nokiák viszonylag újak, galaxy s2 meg régebben piacon van, a többi androidos cucc lenyomja az árát.

2012. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Nokia azért kezd éledezni, wp7-ben övéké a legjobb telefon / pillanat. Symbianban fos, de az már Droid iOs wp7 mellett nem is játszik. Nem kel őket leírni, tudnak ők még nagyot alkotni.
2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Fú köszi a válaszokat!


Hát igen, a Galaxy S2 nagyon jónak tűnik, egy a baj vele, sose volt androidos telefonom és így ismeretlenül egy kicsit bonyolultnak tűnik.


Igazából a window-os telefonokat jól ismerem, ez talán a Lumia mellett szól...


Igen, az N9 nálam kicsit kiesett a versenyből, rájöttem, hogy nincs benne FM rádió, nem lehet vele dokumentumot szerkeszteni, ezek pedig szintén fontosak...


Szóval akkor még a Galaxy S2 meg a Lumia van versenyben.


Ami előny a galaxynál, hogy lehet vele videótelefonálni, tudok fájt küldeni bluetoothon. Hátrány: nem ismerem az androidot.


Lumia: tetszik a wp7 így első látásra...


Ez így nem könnyű... Várom a további véleményeket!


Köszönöm szépen!

2012. jan. 5. 22:09
 6/26 anonim ***** válasza:

Egyértelműen S2!

a többihez képest olcsóbb is (ahol én néztem) és sokkal jobb mind 2-nél!

Az előttem szólók jól mondják!

Én habozás nélkül az S2-őt venném!

Nem bonyolult a rendszer, 2 nap aztán már vágod mint a fene :D

2012. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát én másfél hónapja váltottam egy Sony Ericsson w800-ről Sony Ericsson Live with Walkmanre. 1 nap alatt hozzászoktam. WP7 szögegyszerű de rohadtul megvan kötve a kezed :/
2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De milyen megkötések vannak? A bluetooth-ról tudok.

Azt tudom, hogy az androidot rengeteg módon lehet formálgatni, de egyszerű felhasznűlóként annyira én nem formálgatnám mondjuk.


Így is nagy előny az android formálhatósága?

2012. jan. 5. 22:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Hétköznapi felhasználóként is jóvalsokoldalúbb. WP7ben nem használhatsz 40 valahány másodpercnél hosszabb csengőhagot meg még van rá valami kikötés, 2 téma van fekete meg fehér, tudod állítani a live tile-ok színét ilyenre hogy piros zöld kék sárga rózsaszín meg még pár valami alapszín. Háttérképet felejtsd el, a "homescreen" a live panelek menüje, max a képernyőzárnál megjelenő képet állíthatod. Android most jobb mint a wp7 aztán majd kíváncsi leszek mit újít a win 8 telefonra.
2012. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Kár...:(


Azért ezek nagyon meglepnek, a windows mobile 6.5-nél semmi ilyesmi nem volt... legalább zenét szabadon fel lehet tenni a telefonra vagy azt se???:((

2012. jan. 5. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!