Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » APK Fájlok telepítése?

APK Fájlok telepítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok van olyan APK installer (androidra...) ami megkérdezi hogy hova akarom telepíteni?

fontos lenne mert az androidos tabletemen az alap memória kicsi és nem kérdezi meg hogy hova akarom telepíteni a cuucost :(



2012. ápr. 9. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Astro file manager, vagy ES file explorer kell, hogy sd-re másolt apk-kat tudj telepíteni, majd egy app2sd, hogy át tudd másolni a feltelepített programokat a telefon memóriából az SD-re.De 2.1 rendszer és fölötte már alapjáraton a programok és alkalmazásokban az adott programot kiválasztva át lehet tenni sd-re azt a programot, amit épp úgy csináltak meg, hogy lehessen.
2012. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
astro-m van és alap memóriába 19mb szabad helyem van amit telepíteni akarok az 30+mb :( csináltam azt hogy kicsomagoltam a játékot és megkeresni az indítót de nincs :S
2012. ápr. 9. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
A telepítéshez kell a belső memória is, nem fogsz sehogy 30 mb-ot telepíteni...
2012. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
van az alap, kaptam hozzá rg y 4GB osat, meg van egy 2gb os de nem kérdezi meg a telepítő hogy hova akarom telepíteni
2012. ápr. 9. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is kérdezi, a belső memóriára telepít onnan àt lehet helyezni...
2012. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
DE NEKEM AZ ALAPRA TELEPÍT ÉS CSAK 19MB SZABAD A 128 BÓL ÉS ÍGY NEM LEHET FELTENNI AZT A 30MB OSAT ÉRTED?????
2012. ápr. 9. 12:43
 7/15 anonim ***** válasza:

ÉRTEM TE FAX, DE AKKOR IS KELL A BELSŐ MEMÓRIA A TELEPÍTÉSI FOLYAMATHOZ.


SZABADÍTS FEL HELYET... MÁSHOGY NEM MEGY...

2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok fax -.- nemtudok helyet felszabadítani mert csak olyanok vannak telepítve amiket nemlehet (alap cuccok) csak ilyen pár kb-osok de nem tudom mi foglal annyit h 19mb maradt..
2012. ápr. 9. 12:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbálj egy cache ürítést vagy rootolás után sd particionálás és marketről utána link2sd.
2012. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nemtudok marketre menni mert nincs olyan alkalmazás a tableten.. :S
2012. ápr. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!