Djhell kérdése:

Nokia N8 vagy N9?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb telefon? Ha valakinek vannak tapasztalatai (pozitívumok, negatívumok stb..) akkor kérem írja le ! :)Előre is köszi a válaszokat!

2012. ápr. 15. 17:54
1 2 3
 1/23 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Bár a felét nem éri meg, de az N9. Az N8 elavult, lusta.
2012. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
N8 nagyon lassú, elavult. N9 jobb.
2012. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
egész pontosan mit értetek az alatt, hogy elavult?
2012. ápr. 15. 18:43
 4/23 anonim ***** válasza:

Symbian oprendszer, a hardverrel szerintem még Martin McFly is találkozott 1995-ben, egyetlen egy előnye a kamerája.


N9 ehhez képest alien technológia.

2012. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hasonló árkategóriában milyen érintős telót ajánlanál? :)
2012. ápr. 15. 18:52
 6/23 anonim ***** válasza:
Nokia 808
2012. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Előző:


te most viccelsz?

Ugyanaz a helyzet, Symbian, olyan hardver amivel már Jézus sem mert az utcára kimenni, szintén csak a kamera jó.


N9 olyan 110k körül van ha jól tudom, ennyiért van sok alternatíva.

HTC Sensation (talán a Sensation XE is kijön 115-ből, az még jobb), Xperia Arc S, Xperia U, Samsung Galaxy S2, stb.

2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Kedves lónyál!

Te nagyon a Symbian és az N8 ellen vagy! Csak nagyon nem értesz hozzá!


Kérdező!


A kettő közül egyértelműen az N8! Olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amikkel nem csak az N9-et, de az összes más telefont szarrá veri! A Symbian legújabb rendszerét futtatja, ez pedig a Nokia Belle, és olyan gyors, hogy felveszi a versenyt a két-négy magos csodákkal szemben is! A kamera pedig önmagáért beszél! Nincs telefon, ami felvehetné vele a versenyt! Csak a 808, de az meg nagyon drága!

Támogatása is jobb a Symbiannak, igaz sokan halott rendszernek nevezik, de az N9-es MeeGo-t viszont már kukázták.

Az N8 már két éves telefon, és ez a 3. oprendszer, amit kapott! A fent említett androidos készülékek csak jó esetben kapják meg a legújabb ICS-t, a többsége nem kapja meg!

Ellenben az android egy bugos, akadós szar rendszer, a hátam közepére sem kell!


Aki azt mondja, hogy a Symbian elavult és szar, az nem ért hozzá, vagy ki sem próbálta!

Ezerszer többet ér mint bármi más!


Szóval N8 egyértelműen! Csak bátran!

2012. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7/8


Optimalizálásról hallottál már????? Szerintem nem, úgyhogy sürgősen pótold e téren a hiányosságodat!

Szomorú, hogy ilyen emberek vannak mint te, akiknek ráírják a telefonra hogy 2 magos, vagy 4 magos, és meg vagytok őrülve! Ti a számok bűvöletében éltek, de a valós teljesítményekről halvány lila gőzötök sincs!

Én ezt a csoportot szimplán idiótának nevezem!


De újfent megpróbálom (én barom), hátha eljut egyszer csak az agyatokig, hogy egynél több magot csak az ICS kezel az android esetében! (gondoltam hw terén erre gondoltál, droid esetében szokás elszállni a hw-el). Ezt pedig sok telefon még meg sem kapta. Addig meg csak a benchmark eredményekben mutat valamit a két mag, progiknál oly mindegy!


Olvastam egy tesztet hozzáértő személyektől, nap mint nap teszteket írnak és publikálják, a legújabb HTC androiddal ICS-el 4 maggal. Azt írták képes megakadni, ami nem is csoda, hiszen android rendszerű! Innentől no comment!


Mellesleg a nagyobb hw, amivel már Jézus is kimer menni az utcára, ettől még nem fogsz gyorsabban megírni egy sms-t, nem fogod tudni 70 perc alatt megnézni egy 80 perces filmet és még mondhatnék pár baromságot, de nem szaporítom a szót!

Kérlek, a valós életben normál körülmények között mondj egy helyzetet, amit nem lehet megoldani csak istenkirály többmagos procival, több memóriával stb.... egyszóval jobb hw-vel!

Csak egyet! És ha igazad van, akkor esküszöm Dunának megyek, mert nekem még csak 1 GHz-et sem éri a proci teljesítménye! Ellenben HD filmeket nézek HDMI-vel összekötve a tévével, HD játékokat játszok rajta, nap mint nap navigálok vele, internetezek stb....

2012. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tudnék erre reagálni, normális érveket felhozni, de szerencsére olyan szintűre tuningoltam magam, hogy sikerült felfognom, hogy hiába írok bármit is, aki ellene van az ellene lesz, aki mellette van mellette lesz, akármilyen észérveket is mondanék.
2012. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!