Djhell kérdése:

Nokia N8 vagy N9?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb telefon? Ha valakinek vannak tapasztalatai (pozitívumok, negatívumok stb..) akkor kérem írja le ! :)Előre is köszi a válaszokat!

2012. ápr. 15. 17:54
1 2 3
 21/23 Nyúlós lónyál ***** válasza:
És még mielőtt azzal jönnél, hogy azóta már van elérhető frissebb szoftver az N8-ra, ebben a tesztben még a HTC is 2.1-el fut, ami semmi se volt pl. a Froyo-hoz képest.
2012. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

... pár hozzászólással ezelőtt N8-ról írtak választ, és elnézést kért, hogy nincsenek ékezetek, mert így gyorsabb írni. Na most az N9-el ez sima ügy lenne :) De ezt csak trollkodásból írtam, mert nagyszerű telefon az N8, és az N9 is. Én személy szerint N9 tulaj vagyok már lassan fél éve, és nem is tudnám más telefonnal/rendszerrel elképzelni az életem, egyszerűen fantasztikus: logikus, gyors, innovatív, és még sorolhatnám. N8-at még nem használtam, de N9 előtt 5800-m volt, és azon is alapjaiban Symbian van, és sokkal többre tartom még az 5800-n futó rendszert is, mint az Android, vagy az új üdvöskét a WP-t. Azóta azért az a rendszer is sokat fejlődött, főleg a Belle frissítéssel.

Lehet, hogy nem egy mai készülék az N8, de ha elfogadod a kijelző korszerűtlenségét, és a kisebb mag/memória/stb. felszereltségét és az abból fakadó enyhébb lassúságot, akkor teljesen jó, és jóval olcsóbb is mint az N9.

N9-nél igaz más az anyaghasználat, de azért az is minőségi munka eredménye, a rendszer pedig nagyon magával tudja ragadni az embert, és még a Nokia jellegzetességek is megtalálhatóak benne! Ami hátránya, hogy árvasága miatt kevésbé figyelnek rá a szoftverfejlesztők, és ez a támogatás megkérdőjelezhető sajnos a Nokia részéről is! Illetve ami még nagyon bosszantó tud lenni, hogy összekeverik a Lumiákkal a külseje miatt, pedig azok a szutykok meg sem közelítik a MeeGot!


Sok sikert a választáshoz!

2012. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Dönteni nem tudok, viszont megkérdezek egy szakembert (rokon) és amit ő tanácsol azt választom majd! :)

2012. jún. 8. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!