Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy iPhone 4S?

Sony Xperia S vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 21:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Akkor mi? Ha nem Android, senem ios???

Más konkurencia nincsen, csak a wp7, de az egy másik történet.

Ha simbyant mondasz, akkor gratulálok..

2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
nagyon hülye vagy... Ios zárt de a wp7 még zártabb (mielőtt azt mondanád) az android meg nem bugos meg nem fagy le csak az ilyen 20 ezer mobilokon de 1 100+ telefonon nem vagy le.
2012. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12. ha az android nem fagy le, nem bugos, akkor minek kell neki szabadság? nyilván, mert a gyári rom nem minden esetben tökéletes..(bár ez az xperia s-re nem vonatkozik)...mellesleg a főzött rom rakás az ugyanúgy játszik már wp7-en is...csak tudod aki nem használta 10 percnél tovább a rendszert, azt nem tudja...de szóval szerintem kevés ember van, aki programozói szinten kezeli a telefonját...úgyhogy a túlzott szabadság teljesen felesleges...
2012. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Android nem akad meg fagy ez tévhit persze az ilyen 20-30 ezres telefonokon amin szar hardver van alap hogy fagy de ha csak a +100 androidosokat néznénk nem lenne stabilabb az ios se. a wp7 meg nincs bajom de nekem nem jön be nem lehet semmit változtatni rajta és annyi alkalmazás sincs rá ( azt nem tudom fel lehet a törni) a szabadság meg azért jó androidon mert az egész menüt testre szabhatod.
2012. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Márpedig az android akad, jobban szaggat mint nagymamám a tésztát!

Tesztben olvastam, akik kissé több telefonnal találkoztak életükben mint mi, és a legújabb 4 magos androidot futtató telefonra azt mondták, hogy azért meg-megakad, majd zárójelben hozzátették ami nemcsoda, hiszen android!

Pakolhatsz alá akármilyen vasat, akkor i akad, mert szar a rendszer!

És ezt elismerte a haverom is, aki meg S2 tulaj. Önkritika kéne az androidosoktól!


Amúgy igen, Symbian-t akartam mondani, úgyhogy köszönöm a gratulációt! Ez se tökéletes természetesen, de megbízhatóbb, stabilabb, optimalizáltabb mint az android! Testreszabhatósága is megfelelő!

Nem tudom miért élveztek el android esetében a menü teljes átszabásától?? Meg hogy el kariban változik stb.... Hány évesek vagytok??? A telefon használatra kell nem?

Mellesleg photoshopban készítettem pár szöveges feliratot tükröződéssel kék kezdőbetűvel, a megfelelő programmal telefonon meg kicseréltem az ikont. Így már nem egy ikon díszeleg a képernyőn, hanem egy ízléses felirat, ami indítja a programot mint azelőtt az ikon! Androidon ilyet még nem láttam, de van akkor jó, de azért kellően testreszabható a symbian is!

WP és iOS ebben alulmaradnak, és pont ezért a hátam közepére sem! Az android meg azért nem, mert eygszerűen szar, ahogyan a tesztben is említették akad mert android. Asszony telóján meg látom is történetet! Soha!

2012. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Ol!v3r ***** válasza:

Kérdező

Xperia s mindenben jobb mint az iphone

2magos 1.5ghz-s processzor

1gb ram 12.1mp kamera

4.3colos kijelző stb.

Iphone

2magos 800mhz processzor

512mb ram 8mp kamera

3.5colos kijelző és kb.:80000el drágább

Szóval xperia s

10.válaszoló

Android/ios helyett symbian jó vicc de ezzel szerintem egyedül vagy

Android MINDENBEN jobb a synbiannál és 1000szer több program

van rá.AZ ANDROID NEM LAGGOL nekem is androidos telefonom van

és nem fagy le

2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
15 ennyire hülye vagy ?? vagy csak simán elvakult symbian fan.. én se 1 tesztet olvastam és sose irják hogy akad illetve eddig 3 drágább készülék volt a kezembe ami androidos (arc S,Xperia S,Htc sensation) és eddig egyik se fagyott be arc s haveromé több mint fél év alatt nem fagyott be. a Symbian meg elavult rendszer szerinted miért nem meggy a nokiának ja tudom biztos mindenki hülye és te neked van igazad. Amúgy meg volt felmérés melyik rendszer mennyiszer fagy és az IOS 5 nyerte meg...
2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ja és keresgélj teszteket én most hirtelen 3 találtam és mind1ikbe stabilabb volt az android mint a ios ... de gyere ezzel a sablon szövegel továbbra is hogy mindig fagy.
2012. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

16 te is ennyire hülye vagy? És még olvasni sem tudsz biztosan, ha átsiklottál a folyamatosan akadásokon, problémákon!

Csak úgy a nagyvilágba belemondod, hogy elavult a symbian??? Miért, magyarázd meg! Igen androidra sokkal több program van, de ettől még nem elavult. Mellesleg a sok böfögős-fingós-gyertyaelfújós app, hát erre veritek a nyálatokat???? Komolyan?

Ugyan nem a Symbian érdeme, de a legjobb és ingyenes navigáció a Nokiáé, mely csak symbianon nyújt teljes körű szolgáltatásokat! Kamera kezelés! Symbian a legkirályabb ebben is! A többi "isten" rendszer képtelen kezelni normális kamera modult, soha a büdös életben nem tudják utolérni pl az N8 minőségét! Míg az összes többi rendszer csúcskamerás mobiljai 72-94 dpi felbontással szaraxik, addig az N8 és a symbi páros 300 dpi felbontást is lekezel. Na meg a zoom, az a bizonyos pixel binning eljárás? Igen, ezzel a fos elavult rendszerrel és 1 GHz alatti prociteljesítménnyel. Na akkor hogy van ez? De említhetném az FM Transmittert is. Más rendszerben miért nincs benne az adó????? Hát mert tudják megvalósítani, azért! Kikapcsolt állapotban ébresztés??? Esetleg jobb üzemidő???? És ezek biztosan azért jobbak, mert egy fos, elavult rendszer mi??? Hülyék vagytok mindannyian!

Jaaaaaa! Hogy nálatok az a jobb meg innovatívabb, hogy 1 nap alatt lemerül a teló, összefossa magát a rendszer hetente és szar képeket tudjatok készíteni????


Ez már kb a 20. hely, ahol kapom a fikát a Symbian miatt! Mindenhol megkérdem, mi az, amit nem tudok megcsinálni egy symbis készülékkel? De ilyenkor valahogyan kuss lesz! Senki sem tud írni semmit, mert csak élből megy a fika! Én legalább írtam pár dolgot, amit ti nem tudtok megcsinálni! Szép fényképek, szép videó, tartósság, megbízhatóság, fm transmitter!!!!!!

Ezek fontosabbak, mint a gyorsaság! Ha ti arra veritek, hogy melyikőtök a gyorsabb, melyikőtök tud gyorsabban bemenni a menübe, hááát, nevetségesek vagytok!

Közben eszembe jutott még egy! A billentyűzet! Erről teszt is volt, illetve több összehasonlítás. A leggyorsabb a symbian billentyűzete!

Na gyökerek, lehet osztogatni, bár a fentiek alapján ez inkább vergődés lesz csak az fos android rendszer mellet!

WP-t meg iOS-t meg sem említem, a zártságuk miatt sehol sincsenek!

2012. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hát a wp7-en is van ingyenes navi, ami jobban megy, mint simbyanon. Mellesleg nem tudom hogy mit hiszel, de az ios 5.1 és a wp7.5 (mangó vagy refresh) egyáltalán nem zárt annyira, amennyire hinnéd. Jó oké, nem lehet bt-n küldeni a fájlokba nem tudsz berámolni...ez egy ios-szintű biztonsággal van megáldva. Kevés a vírus, míg androidra annyi van, mint a szemét...

Simbyanos telefonom volt! de nem kérek többet belőle. A Bellére is sokan panaszkodnak, hogy nem fut rendesen, hiába van jó hardver alatt. Viszont vannak pozitívumok a Simbyanról, pl a kamera kezelés, zenelejátszó, de többet nagyon nem... Ha fejlesztenék, akkor lehet lenne belőle vmi, de így már mindenki telibe tojja.

Akár hogy is erősködsz, az ios 10x körberöhögi a simbyant. Az ios-re a legkönnyebb fejleszteni, ezért is ennyire elterjedt és a legstabilabb és leggyorsabb rendszer is. Az hogy itthon sok iPhone-t látsz, az köszönhető, a sok apuci pénzén élő kreténnek, TISZTELET a kivételnek!!!! De sok a divatmajom és a felvágós.

2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!