Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy iPhone 4S?

Sony Xperia S vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 21:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkozz el miért fikáza mindenki a symbiant és miért nem meggy a nokiának... de várjunk biztos mindenki hülye... amúgy meg több alkalmazásnál nem a fingós appra gondolok hanem minőségi appokra. Amúgy meg hogy android annyi vírus van mint a szemét hülyeség... linux alapú rendszert ergo nincs rá olyan sok vírus ráadásul virusírtok is vannak rá.
2012. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
megy*
2012. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nos, ahogy sejtettem, semmi válasz arra, hogy mit nem lehet megcsinálni symbiannal!

Már bocs, de a WP-s navigáció miért is megy jobban? Nap mint nap használom symbianon, szóval tényleg érdekelne a dolog. Az N8 pl. gyorsabban talál pozíciót mint a direkt erre a célra kitalált GPS eszközök.

Hidd el, a minőségi appok jelen vannak a symbianon is. És természetesen ez a rendszer sem tökéletes, mert hogy nincs tökéletes rendszer!

Az elterjedtségről meg ne beszélj hülyeséget, az android csak mostanában tudta megelőzni a symbiant, az iOS pedig még mindig mögötte van!

A zártság nem csak azt jelenti, hogy nem tudsz BT küldeni fájlt! Mappa léterhozás, ikonok rendezgetése, cserélése, főképernyő bővítése. Tudod, ilyen alap dolgok.

Én megértem, hogy most az android és az iOS a menő, de az nem egyenlő azzal, hogy jobb is!

Persze ez szubjektív!

Csak nem kéne azonnal fikázni, hogy elavult meg szar. Ilyenkor persze hogy vissza-fikázok, mint egy óvodás, de megvédem, és meg kell védenem, mert sajnos kevesen vagyunk.

És én pl az N8 Belle rendszerével és tudásával bármikor körberöhögöm az összes androidos, vagy iOS-os telefont! Egyik sem tud olyan kamerát felmutatni, mint az N8, mert nem képes ilyen szinten kezelni a kameramodult! Az android bugos, fagyós, laggoló, és szerintem ésszerűtlen is, az iOS meg a végletekig zárt a WP-vel együtt.

A Symbianban meg minden meg van ami kell, ezért ő a győztes oprendszer!

Ennyi!


Csak hát meg fog szűnni! Mert a sok birka beszállt ennek az óriási hype-nak, ami a két rendszert körül veszi! Szarnak a lassan fél napos üzemidőre, szarnak az elkészült képek minőségére, szarnak a stabilitásra, csak azért, hogy androidos vagy iOS-os telefonjuk lehessen, mert azzal lehet vagánykodni!

Természetesen tisztelet a kivételnek!


u.i.: haver most készül eladni az iphone készülékét. nagy fun volt pedig, vitáztunk is sokat, most meg eladja. persze droidot vesz egy ARC személyében. Symbiant nem akar! De azért mindig megnyomkodja az N8-amat, és amikor látja a neten a vele készült képeket, akkor el sem akarja hinni, hogy azzal készítettem.

Szóval a lényeg az, hogy sokan már csak elvből sem vesznek symbiant, mert beépült a köztudatba, hogy rossz, pedig ez nem így van!

Az elején nekem is szoknom kellett. Sok minden máshogyan volt, de most már azt kell mondjam, hogy így a jó! Az androidot és iOS-t nem tudtam megszokni. Pedig próbáltam!

2012. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
látom nem lehet meg győzni hogy a symbian elavult de mind1 ha tényleg ennyivel jobb lenne mint ahogy te itt isteníted akkor jobban menne a nokia szekere is. De mi csak 2 ember vagyunk nem mi döntjük el melyik a jobb... De mivel az android elterjedt és egyre jobban jön fel így szerintem egyértelmű melyik jobb rendszer.
2012. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Amúgy tény az n8 jó a kamerája de az xperis S már szebb képet és videót csinál ráadásul 1080as felbontásba is tud dolgozni n8 ugye csak 720.
2012. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Azt aláírom, hogy az n8 iszonyatosan jó képeket készít. Az Xperia S pedig úgyszintén, DE! Az N8 jó képeket az Xperia jó videókat készít. hiába exmor, meg bravia..

A Nokiát három fontos gyári szolgáltatás téren noha senki nem fogja megelőzni: kamera, zenelejátszó, navigáció.

De én vissza kanyarodok a kérdéshez, és én azt mondom, hogy iPhone 4S, tudom...az xperia s-en van a legbetonabb gyári android.

2012. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25/26


Mivel épp leírod a lényeget, hogy az N8 "csak" 720p, a Sony meg 1080p, így nem is az ő ellenfele lenne! De ott van az a tény, hogy a 720p és az 1080p között nincs túl sok szemmel látható különbség. Nézd meg youtubon, ugyanazt a viedót megnézheted 720p és 1080p felbontásban is. Érdemi különbség nincs. És Exmor ide vagy oda, azért elbújhat az N8 Carl Zeiss optikai mögé! Javaslom a mobilarénás tesztet, ott konkrétan össze is hasonlíthatod a képeket. Illetve amiért jobb az N8, az a zoom! Ugyanis nem sima digitális zoom van benne, annál több, ugyanis 3x-os nagyításig majdnem veszteségmentes. Na ez az a pont, ahol a többi teló elhasal.

Amúgy az xperia s egy mai telefon és a fenti oknál fogva még mindig a már 2 éves N8 a jobb. De ha kell ellenfél az xperia S-nek akkor a Nokia 808 Pureview-et javaslom nézd meg! 1080p-ben nyomja 6x-os veszteségmentes zoomal, vagyis felér az optikai zoom-mal egy bizonyos pixel binning eljárásnak köszönhetően.

És ezt mondhatnám, hogy szintén rendszer függő, mert egyelőre még mindig csak a symbian képes ilyen modulokat megfelelően kezelni.


De ne szaporítsuk a szót, kinek pap, kinek papné, nekem meg inkább a lánya, szoktál volt mondani.

Mindenesetre engem még nem győzött meg az android és társai, amíg üzemidőben, kamerakezelésben, navigációban és multimédiában, na meg megbízhatóságban nem tudnak jobbat nyújtani mint a symbian, addig az sem érdekelne ha egyedül már csak én maradnék a Földön, aki symbian rendszert használ! Nekem az, hogy a böngésző jobb, és a rendszer 1-2 mp-el gyorsabb, az imént említett dolgokat nem váltja ki.


Kellemes hétvégét mindenkinek!

2012. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ja igen!

És vissza kanyarodnék én is az eredeti kérdéshez! A kettő közül egyértelműen az Sony Xperia S mellett döntenék. Noha az iOS tényleg stabil rendszer, de a zártsága miatt beáldozható ez az előny!

2012. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Itunes vagy mivel egyáltalán nem tart sokáig bedobálni a cuccokat...csak hát az itunes meg a zune (a wp7-nél) a biztonságra megy. Míg a droidnál szabadon pakolsz a rendszerbe dolgokat..még olyat is, ami nem éppen egésszéges dolog. Nem értem ezt a zártsági hisztériát...
2012. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ol!v3r ***** válasza:
10.válaszoló én vagyok a 16. És egy szóval se írtam,hogy elavult a synbian (nem kéne randomba lehülyézni.
2012. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!