Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy okoskészülékben nincs...

Ha egy okoskészülékben nincs SIM-kártya, mi működik rajta. Az Android attól még feláll?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonfüggő. Egy gyári Defy semmire nem jó sim nélkül, nem tudom, van-e még ilyen telefon, ami nem megy sim nélkül.
2012. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból az érdekelne,ha az okoskészülékbe nincs Sim-kártya,attól még feláll-e a rendszer,kvázi működik-e úgy,mint egy PDA.Magyarán attól még működik-e mondjuk a navi,lehet-e vele fényképezni,képeket nézegetni,netezni,ilyesmi?
2012. ápr. 18. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan erre válaszoltam. A Defy nem működik sim nélkül, a többi, ami eddig láttam, működik.
2012. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,csak azért érdekelt,mert a Media M-ban kiállított készülékeket nézegetve semmi mást nem írtak ki,mint segélyhívás,nem volt menü,főkép,meg semmi és ez furcsa volt,főleg,egy ilyen helyen.
2012. ápr. 18. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonok voltak?
2012. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl. Alcatel One Touch 995, Samsung Galaxy Mini
2012. ápr. 18. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában belehet őket kapcsolni, így elérhető a wifi, böngésző, zenelejátszó, videólejátszó, alkalmazások, játékok, kamera

Minden, kivéve aminek egy kicsi köze is van a sim kártyához.


Ezekkel a típusokkal nincs konkrét tapasztalatom, de pl egy régi samsungot (kicsúsztathatós) sim kártya nélkül is lehet használni, az én LG Optimus Black készülékemet is lehet használni. Úgy gondolom a többségét igen. Viszont azt javaslom keresd fel a telefonnal foglalkozó fórumokat és ott kérdezz rá. Pl a moilarénán.

2012. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,csak gondoltam hátha vki kapásból tudja rá a választ,azért köszönöm.
2012. ápr. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!