Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP7 élmények, tapasztalatok?

WP7 élmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezt főleg wp7 telefon tulajdonosoktól kérdem illetve akik voltak.Milyen a wp7?Előnyök,hátrányok,tapasztalatok,véleményetek róla?

2012. ápr. 19. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem kedvenc oprendszerem lett. hátránya csak a zártság, de mint a többi oprendszeren, ezt is fel lehet törni(unlockolni), előnyöket pedig lehet végtelenségig sorolni, stabil, gyors, mai átlagos vason is elmegy vígan, ellentétben az androiddal...nekem omnia 7-esem volt elég sokáig, és szomorúan váltam meg tőle. idáig legjobb telefonom...
2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyors, stabil, kényelmes, logikus, elegáns, első látásra bele lehet szeretni. Nekem is a kedvenc rendszerem lett. :)

Rosszat nem tudok mondni róla.

2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én megmondom őszintén még nem használtam wp7-et. volt symbianosom nem is egy, most androidot használok. lehet hogy jó a wp7 de nekem nem szimpatikus valamiért a videók alapján. ez mondjuk teljesen szubjektív. pedig nem egyet néztem már. több márkát is néztem még HTC-k tetszettek de a csempékkel nem tudom hogy tudnék megbarátkozni :) de majd egyszer talán...
2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!