Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt Facebook progi a telómon...

Volt Facebook progi a telómon (nokia5230) de letöröltem mert nem kellett! Most kéne de nem tudom honnan tölthetnék le rá másikat?

Figyelt kérdés
Egyébként ingyenes az?Vodafone a szolgáltatóm!Chat ugye nincs mobilos belépésnél?Mert azt nem akarom!Ahogy azt sem hogy mások tudják mikor én fent vagyok!
2012. ápr. 19. 20:53
 1/3 anonim válasza:

Kutakodj a www.nokiaprogramok.hu oldalon,a telefon saját topicjában,illetve a letöltéseknél...regisztrálni kell,de megéri,mert sokmindent lehet letölteni a telefonra.

Biztos lehet állítani,hogy offline legyél,de nekem androidom van,így a nokiát nem ismerem annyira.

2012. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 21. 10:55
 3/3 anonim válasza:
2012. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!