Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzá tudok adni apk-t egy...

Hozzá tudok adni apk-t egy rom-hoz, hogy mikor telepítem, a telefonra autómatikusan feltelepüljenek a programok (az alapokon kívül (WisePilot, Facebook, Térkép) )?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, beleprogramozod a rom-ba ezeket, hogy alapjáraton tartalmazza.

Egyébként meg ott az astro file manager, es file explorer, stb.

2012. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, azokat ismerem, csak ugye én arra gondolok, hogy mikor flashtool-lal felrakok egy romot (rootolt a telóm), akkor ugye kiválasztom (pl.: Telenor alap romját), és felteszem a telóra, ez ugye telepít appokat.


Na és én ebbe a romba szeretnék beletenni pár alkalmazást (Astro, Uninstaller Pro, Google Goggles...stb amik jók ha vannak, és települnek azonnal)

És persze akkor már kiszedném ami nem kell (WisePilot, Twitter widget... stb)


Ha ez megoldható lenne, annak nagyon örülnék :)

2012. ápr. 22. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?


Egyébként főzött romnál beleírják a srácok, hogy alapjáraton ezt tartalmazza a rom.

Ha értesz hozzá, akkor megoldhatod, ha nem, akkor szedj le egy olyan romot ami nagyjából tartalmazza az igényeidet.

2012. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!