Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért mindenki a SE okostelókat...

Mért mindenki a SE okostelókat ajánlgassa egyfojtában?

Figyelt kérdés
már kicsit idegesítő hogy csak ezt tudják magxarázni...
2012. ápr. 22. 20:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Mit értesz strapa alatt? Ha hajigálod a telódat még szép, hogy nem bírja, arra ott van az Xperia Active, meg a Motorola Defy+, ettől egy telefon nem lesz szar.

Egy Samsung is tönkre megy attól, ha falhoz vágod.

2012. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%
Hát.. az Xperia Mini tönkrement 1 leejtéstől.
2012. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 bp1985 ***** válasza:
38%
Mert a t-nél neten 36 ezer ft. Viszont én nem venném meg 500 ft-ért sem, mert kicsi a kijelzője:(
2012. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy amióta sikeres lett androidos téren a SE, szinte naponta előjön a kis kijelző téma...


Valahogy senkit nem zavar a 3.2 coll, pl. a htc wildfire s vagy régebben a galaxy 3 esetén...


Meg az, hogy egy leejtéstől tönkremegy az xperia mini, tönkremegy attól más is, ha olyan "szerencsésen" esik.


Úgy néz ki az utóbbi időben, hogy jópár embert qrvára zavar, hogy a SE jobb telefonokat mer gyártani, mint a Samsung az alsóbb kategóriákban.

Csak az nem értem, hogy ezért miért nem a Samsungot b.sztassák egyesek.

Nem tetszik a verseny nekik?


Ui:


Akkor nem rugózott ennyit senki a SE telefonokon amikor a jóval gyengébb 2010-es modellek voltak a piacon.

Most meg naponta 2 kérdés, hogy miért ajánlgatják, válaszokban folyton kicsi a kijelző, tönkremegy ha leesik, valakinek hetente megy tönkre a SE telefonja, nem tetszik neki a kinézet stb.

2012. ápr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek nem tetszik az SE, egyből máglyára kell tennni... és akkor mivan ha tényleg kicsi nekem a kijelzője? a wildfire is kicsi, az xperia mini meg egyenesen használhatatlan lenne nekem. Szerintem a live még kifejezetten ronda is.
2012. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az a gond, hogy senkit nem zavar más telefonoknál a kis kijelző... És a kis kijelzőn is csak azóta tud mindenki rugózni amióta sikeresek lettek a 2011-es modellek...

Nézz utána, hogy hányan említik meg a kis kijelzőt akkor amikor a wildfire s-ről van szó vagy akkor amikor pl. a galaxy gio-ról. (Tavaly az x8 esetében se foglalkoztak ennyit a 3 collos kijelzővel, az új mini-vel kezdődött az egész, most már a 3.2-es is kicsi, de lassan a 3.5 is az lesz, ha sony van ráírva).


Szvsz, nem a sony-n kéne rugózni, hanem azon, hogy a samsung hol van olyan tudású telefonokkal, mint pl. a Live vagy a Ray, mondjuk úgy 50000 ft-ig...

2012. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%

Úgy látszik változnak az idők.


Tavaly ilyenkor még pont a SE 2010-es tipusai helyett ajánlgatott mindenki mást.

A 2011-es tipusok viszont megfordították ezt, az alsóbb kategóriákban alaposan rávertek pl. a samsungra és a többi gyártóra is.

Samsung-tól pl. nem kapni hardveresen még hasonló telót se, mint pl. a Live with walkman 50-60000 alatt, a Live pedig 36000 ft, az xperia mini 40000, a ray pedig 50000.


Samsung-tól múlt év végére csak olyanokra tellett, mint pl. a Galaxy y. A se-k hasonló tudású galaxy w pedig kb. 70000 ft.

Most, ha valaki a 40000-ig keres telefont, mégis mit ajánljunk? Galaxy Y-t, Galaxy Gio-t vagy Galaxy fit-et, vagy galaxy mini-t?


Inkább arról kéne kérdést feltenni, hogy a Samsung miért is xarja le ennyire az alsóbb kategóriákat?

2012. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Na mégis mit ajánlgassunk pl. 30-40 között?


Galaxy y-t vagy galaxy fit-et?

Inkább az az idegesítő, hogy a samsung ilyen telefonokat ki mer adni.

Megnézném, hányan ajánlgatnának ilyen telefonokat, ha Sony Ericsson lenne rá írva, én lennék az első aki bárkit is lebeszélne róluk, ha pl. az SE adná ki őket.


Azért pedig nem a Sony-t kell utálni meg xarozni, hogy a samsung gyönyörűen ráült a galaxy s, s2 és a várt s3 sikerére és tényleg lexarja az alsóbb kategóriákat az elavult, 3-4 éves armv6-os proci technológiákkal. (Ez ugyanígy igaz a HTC-re is).

2012. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
samsungot mégjobban utálom. ebből is látszik mekkora fanbojok vagytok mind, más a véleményem, egyből lepontoztok 0-ra.ezt a hozzászólásomat is le fogjátok pontozni, előre látom. közűletek hány embernek van SE live-ja?
2012. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
már leírtam korábban is, nekem 3,5 inch alatt kicsiegy kijelző.
2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!