Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért mindenki a SE okostelókat...

Mért mindenki a SE okostelókat ajánlgassa egyfojtában?

Figyelt kérdés
már kicsit idegesítő hogy csak ezt tudják magxarázni...
2012. ápr. 22. 20:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Fanboy a tököm...


Én mindig azt ajánlottam ami az adott kategóriában a legjobb.

Ha az éppen se akkor azt...


Ha meg neked 3.5-nél kezdődik az élet, akkor hajrá...


Írd le ezt minden telónál ami nem SE...

2012. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nagy kijelző mániáról is megvan a véleményem. Munkatársam volt ilyen, mondja olcsón akar jó telót venni. Ajánlom neki a Live-ot, az nem jó mert kicsi, ő tepsit akar mert az S2 is az. Mondom akkor várd meg a 995-ös Alcatel OT-t hamarosan jön, tuti vétel lesz. Ááá, nem annyit nem akar várni, úgyhogy vett egy ZTE Skate-t, utána meg nekem siránkozik, hogy lassú, akad, lefagy és rakjak rá neki valami főzött romot.
2012. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 bp1985 ***** válasza:
Nem az se-vel van bajom, hanema KIJELZŐ méretével. A 4,3 után nem fogok egy 3,2-est venni. HD2, meg incredible s helyett nem fogok egy 3,2-es telefont venni.
2012. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Aztàn ki mondta, hogy te vegyêl live-ot?


Nem láttam egyik kérdésnél, hogy te kérdezted volna...

2012. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#23


Én se emlékszem sűrűn arra, hogy te tettél volna fel kérdést azzal kapcsolatban, hogy milyen telefont vegyél.

Akkor most hogy is van ez a "A 4,3 után nem fogok egy 3,2-est venni. "?


Meg úgy általában az incredible s az, hogyan is jön a live with walkman-hez? Se az árkategóriája, se szimplán a 2 telefon messze nem egy kategória...

2012. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 bp1985 ***** válasza:
Hát valóban nem egy kategória:) Ezt jól látjátok.
2012. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Azt viszont nem nagyon írtad, hogy miért is azzal jöttél elő a Live mellett.


Írj inkább olyan telefont aminek szintén olyan 4-4.3-as kijelzője van, hardveresen is legalább armv7 stb és az ára is a Live-hoz hasonló, 35-40000 ft.

2012. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Hát valóban nem egy kategória:) Ezt jól látjátok."


Azt viszont te nem látod jól, hogy a Live és a többi hasonló árkategóriás telefon nem egy kategória.

A kijelzőméret pedig:

Amikről véleményt szoktak kérdezni, mint legtöbbször Galaxy Mini, Y, Gio nemrég Galaxy 3 stb azok hasonlóan 3.2-esek vagy kisebbek, mint a Live. Hardveresen viszont jóval gyengébbek.


Ezért nem igazán értem, hogy mi a gondod a Live méretével amikor a legtöbb kérdésben ezek a telók szerepelnek amikor ajánlgatjuk helyettük a Live-ot.

Más a 3.2 egy Gio esetén vagy más a Live esetén, vagy mi?

Azt, hogy milyen a kinézete meg nem neked kell eldönteni, az a kérdező dolga. Ha meg kinézet alapján vesz egy jóval gyengébbet az is.


A HTC-t meg tényleg nem értem most se, hogy jött ide. Azt majd akkor említsd, ha valaki abban az árban keres telefont és valaki ahelyett ajánl Live-ot...


Stonehenge:


Van hasonló áron nagy kijelzővel a ZTE Skate, de gondolom nem fogja a HTC-t arra lecserélni...


Na pont ilyen különbség van pl. a Live és a Gio között tudásban stb. Viszont a HTC és a Skate között árban legalább 30-40k a különbség, míg a Live és a Gio között csak pár ezer...

2012. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!