Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik biztosítót ajánljátok?...

Melyik biztosítót ajánljátok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Most, hogy szezon van, azt hiszem váltanék biztosítót.

Most a signalnál vagyok, de a Köbe, illetve a K&H, és a Magyar Posta kedvezőbb díjat kínál a jelenlegi biztosítómtól.

van e tapasztalatotok a fent említett biztosítókkal? Ajánjlátok e valamejiket, vagy esetleg rosz tapasztalatok?

Köszönöm előre is a hozzászólásokat. :)

pistee


2010. nov. 7. 20:46
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Posta, Köbe felejtős. K&H az jó. Muternak is ott van. Faternak is, nekem is Egyikünknek sem volt baja. Amikor belém jött egy k&h-s, minden gond nélkül megkaptam a pénzemet. Nem volt 2 hét sem.
2010. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KGFB- vel az a gond, hogy nem annak fizet aki megköti. Tehát hiába van neked a legdrágább biztosításod akkor is a másig fél biztosítója fog fizetni nem pedig a tied. Ezért az autósok 90%-a csak az árat nézi, mert mit érdekli az, hogy fizet-e a másiknak a biztosító.

Egyébbként kalkulátorok tömkelege van az interneten, ahol tudsz keresni magadnak. Alkuszcégek ingyen meg is kötik és mindent elintéznek helyetted. Egyébbként rengeteg személyes adatod és igényed befolyásolja az árakat, tehát egységesen nem lehet azt mondani, hogy melyik jó neked.

Autómat kétszer ütötték ki alólam. Az egyik Aegon-os a másik Allianz-os volt. Gond nélkül fizettek, minden kukacoskodás nélkül.

2010. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A második hozzászólnak mondanám, hogy nem arról van szó, hogy szerintetek melyik biztosító kínálná nekem a legkedvezőbb biztosítást, hisz mint azt a kérdésben is írtam, már felmértem a terepet, és és a fent említett három biztosító kínál kedvezőbb biztosítást, mint a mostani. (K&H, Köbe, Posta)legalább 4-5 éve regisztrált tagja vagyok egy alkusz cégnek, nem csak a KGFB -t, hanem a lakás biztosításomat is rajtuk keresztül kötöttem.

Azt szerettem volna megtudni, hogy a fent említett 3 biztosítóval van e tapasztalata valakinek.

De lehet, hogy a K&H lesz a nyerő, amúgy is ott a számlám, és ő adta a legkedvezőbb ajánlatot. És amint olvastam, pozitív véleménnyel volt az első hozzászóló róla. :)

Még ma megkötöm!

Köszi :D

2010. nov. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!