Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia mini érintőgomb...

SE xperia mini érintőgomb probléma. Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Van egy SE xperia mini telefonom, és egy elég érdekes problémával találkoztam. Nagy melegben(leginkább buszon) a két érintőgomb saját életre kel. Amikor feloldom a képernyőt a két gomb funkciója felcserélődik, tehát a [vissza] gomb lesz az [opciók] és fordítva. A telefon a rezgő visszajelzés miatt folyamatosan rezeg de valójában nem ütődnek le, de ha én megérintem akkor működnek(pl zenelejátszóban ha az [opciók] gombot megnyomom kilép belőle, a [vissza] gombbal pedig előhozza a menüt). A képernyőfeloldás is nehézkesen megy mert a csúszkát szinte képtelenség elhúzni. Ezek miatt a buszon szinte használhatatlan a telefon. Hardveres vagy szoftveres hiba lehet ez?

2012. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Típushiba, túlmelegedési probléma.
2012. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Lehet valamit tenni ellene?
2012. ápr. 29. 14:52
 3/66 anonim ***** válasza:

Garanciában cserélik, be kell vinni szervizbe, kérj cserekészüléket! Mást nem nagyon tudsz tenni...


...Max imádkozol, hogy mikor visszakapod, ne legyen megint ilyen.

2012. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Cserekészüléket szó nélkül adnak?
2012. ápr. 29. 15:01
 5/66 anonim ***** válasza:
nem a meleget érzi a telefon! kiszoktad néha kapcsolni a telefont? mert kikéne! nekem mini prom van és néha nem érzi a vissza gombot akkor ki és bekapcsolom és máris jo!
2012. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Eddig semmi bajom nem volt a telóval. Azért a mini és a mini pro nem egy és ugyanaz. Kikapcsolni pedig nem szoktam.
2012. ápr. 29. 15:08
 7/66 A kérdező kommentje:
Jah és nem azt mondtam hogy a meleget érzi hanem azt hogy melegben nem teljesít úgy ahogy kéne!
2012. ápr. 29. 15:09
 8/66 anonim ***** válasza:
énse mondtam h. egy és ugyanaz,de levan írva valahol a telefonban hogy a készüléket naponta kikell kapcsol szval kapcsold ki ha ilyan baj van!
2012. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
De ez a probléma csak addig jelentkezik amíg melege van. És azt is próbáltam hogy mikor szarakodik akkor újraindítom de ugyanúgy rossz volt.
2012. ápr. 29. 15:16
 10/66 anonim ***** válasza:
Cserekészüléket - amennyiben a tiéd garanciális mondjuk az egyik szolgáltatónál - szó nélkül adniuk kell. A sufniGSM-ekben már nem olyan biztos, de elvileg ott is. A mini pro tényleg más, annak meg a típushibája "ciripelés".
2012. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!