Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól kérdezném akik csinált...

Azoktól kérdezném akik csinálták így: terhességed alatt előfordult egyszer, hogy csak a hasi ultrahangra mentél, de nőgyógyászhoz nem, volt ebből probléma?

Figyelt kérdés
azoktól kérdezném akik sztk-ba járnak és ugye külön rendelőben csinálják az uh-ot és külön van a nőgyógyászati rendelő. szól emiatt a védőnő, vagy az orvos mikor legközelebb mész?
2012. ápr. 27. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyász adta a beutalót ultrahangra. elmentem Uh-ra és ott megmondták ha valami nem stimmelt, én már utána nem mentem vissza a nőgyógyászhoz. Az utolsó hónapokban nekem már a nőgyógyászom csinálta az uh-t. Nem hiszem hogy gond lenne belőle, szerintem úgy is szólnak ha valami nem stimmel.
2012. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod:)
2012. ápr. 27. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A vége felé már lehet belőle probléma, ha nem veszik észre, hogy észrevétlenül nyílik a méhszáj. Ezt uh-on nem igazán v eszik észre, főleg nem egy sztk-s "hamar essünk túl rajta" vizsgálaton :(
2012. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem egész terhesség alatt 40. hétig egyszer vizsgált meg nőgyógyász

és volt olyan is hogy UH-ra reggel 7 re volt időpontom és még 11 kor ott ültem és nem hívott be a nővér, hát akkor felálltam és hazamentem

és mentem a következő kontrollra és soha sehol senkit nem érdekelt

nem volt fogadott orvosom

2012. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár még csak 9 hetes vagyok, később nem tudom hogy lesz, de engem sem látott doki az UH-ok után (kétszer voltam).

A szonográfus kiadta a papírt, gondolom, ha nagy baj lett volna csak szól, bár SZTK-ban már semmin nem csodálkoznék...

2012. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!