Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia mini érintőgomb...

SE xperia mini érintőgomb probléma. Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Van egy SE xperia mini telefonom, és egy elég érdekes problémával találkoztam. Nagy melegben(leginkább buszon) a két érintőgomb saját életre kel. Amikor feloldom a képernyőt a két gomb funkciója felcserélődik, tehát a [vissza] gomb lesz az [opciók] és fordítva. A telefon a rezgő visszajelzés miatt folyamatosan rezeg de valójában nem ütődnek le, de ha én megérintem akkor működnek(pl zenelejátszóban ha az [opciók] gombot megnyomom kilép belőle, a [vissza] gombbal pedig előhozza a menüt). A képernyőfeloldás is nehézkesen megy mert a csúszkát szinte képtelenség elhúzni. Ezek miatt a buszon szinte használhatatlan a telefon. Hardveres vagy szoftveres hiba lehet ez?

2012. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Sikerűlt, köszönöm szépen. Tartsd meg segítőkész szokásodat! Holnap még írok hogy hogy bírja a meleget a telefon.
2012. máj. 1. 22:21
 42/66 A kérdező kommentje:
Jól bírja a teló a meleget. Nem gondoltam volna hogy csak ennyi az egész. Abban még tudnál segíteni hogy milyen gyári appokat lehet törölni(akár egy külső leírás is jó) ahhoz hogy a telefon gyorsabb legyen?
2012. máj. 2. 14:57
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz ne törölj semmit, vedd meg a marketről a titanium backup pro változatát és abban válaszd a jegelést.


Az ingyenes változatot bármikor letöltheted, abban törölhetsz is, de mentést előtte mindig csinálj vele az adott appról...

2012. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 MisterIstike válasza:
31%
beviszed egy óra alatt megoldják a problémát. adatokat előtte menteni kell. Xpreia Mini és Mini pro általános hiba
2012. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
már megoldottam itthon...
2012. máj. 5. 17:43
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem általános hiba, csak az első szériában fordult elő, ott se mindegyiknél...
2012. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim válasza:
0%

Hali mindenkinek!

A lényeg, a probléma az az hogy a kijelző annyira felmelegszik proci v napsütés v a környezet hőmérsékletétől, hogy az éríntő gombok ( vissza v menü ) úgy érzékelik mintha nyomkodnánk. Én 2012jan-ban vásároltam SE Xperia Mini-t és 5-ör volt szervízben, soft frissítés, kijelző kalibráláson és NEM javult meg! sorozat hiba.

2012. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Akkor a szervizben valamit nagyon nem jól csináltak, mert nekem tökéletesen működik az itthoni bütyköléssel.
2012. júl. 20. 16:22
 49/66 anonim ***** válasza:

Ki van zàrva, hogy szervízben ne legyen jó...


De kedves kérdező, nézd meg, hogy nincs is hasznos válasza...


Ezeket úgy kell lexarni ahogy van...

2012. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:

Kedves OFF-oló!


Ha hiszed, ha nem a szervízes kollégák munkája NEM ért semmit!

Itthon downupgrade-tem, root-oltam, le futtattam a Gscript-et és már tökéletesen működik, még mikor a 41fokot is el éri!

2012. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!