Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0-t, az Ice Cream...

Android 4. 0-t, az Ice Cream Sandwichet érdemes (lesz) SE Xperia RAY telefonra feltenni?

Figyelt kérdés
Hallottam ellenérveket/ellenvéleményeket is, és kicsit elbizonytalanodtam.

2012. máj. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nagyon hulye kerdes... Persze hogy erdemes. Az elejen lehet hogy lesz egy-ket apro bug, de azt 1 het alatt ki is javitjak. Alapjaiban veve sokkal stabilabb es gyorsabb mint a 2.3, es ebben mar van hardveres gyorsitas is. Akik meg azt mondjak hogy a 2.3 jobb szimplan idiotak.
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is lehülyéztem őket (ezúton köszönöm hogy te is engem) , de azért biztos akartam lenni magamban :D
2012. máj. 3. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

persze hogy jobb lesz

gyorsabb lesz

jobban kihasználja telefonod teljesítményét

2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, az elso vagyok. Remelem nem vetted magadra a hulyet ;) Csak hat ez olyan keredes hogy hajaja XD Tul nyilvanvalo ra a valasz:P
2012. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is fel akarok cuppantani egy ics-t a rayemre, de honnan lehet azt leszedni? mert a honlapjukon 'sony 404 global error' fogad

a pc companion meg megnyitja ugyan azt az oldalt, nem tom mi van xD

2012. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balikacsanya válasza:
Persze hogy jó. De csak akkor jó ha azt a frissítést a gyártó adta ki mert különben elronthatod az egészet.
2012. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!