Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Sürgősen kéne döntenem! (többi lent)

Figyelt kérdés
Androidos telefont szeretnék venni, 50 ezer forint alatt, sony ericssont nem akarok. Milyet tudnátok ajánlani? Ti milyet vennétek?
2012. máj. 4. 12:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat, gio-t vettem, elvárja a követeléseimet, és nem túl drága.
2012. máj. 9. 07:02
 12/29 anonim ***** válasza:
Szeretettel várunk vissza, ha jönnek a problémáid a frissítésekkel, az akadozással, azzal, hogy nem futnak megfelelően egyes alkalmazások, vagy játékok, vagy épp netán egyáltalán nem is futnak. :)
2012. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

Hát jó ****** választottál mit ne mondjak.

Feleannyiért a Live megeszi reggelire hiába nem szereted a Sony-t

2012. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mindig is lesznek hülyék.
2012. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Most miért hülye?Azért mert nem Live-ot vett?Miért csak ez az egy telefon létezik Magyarországban?Igaz hogy a Gio nem egy csúcskategóriás,de ha neki jó akkor használja.És mindenki a saját pénzével azt csinál amit akar.
2012. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Meg a saját idegrendszerével...
2012. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
HaHaHa én már sokszor kipróbáltam, ha nekem ez tetszik és meg is felel nem kell egyből lekritizálni -.- csak szólok, hogy nem 20 körül vagyok (sokkal fiatalabb) nekem nem kell olyan hiper-szuper telefon ami még lassan a házi feladatomat is megcsinálja...
2012. máj. 10. 12:08
 18/29 anonim ***** válasza:
Csak tudod a sonyba például egy idő után már megszokod, hogy jól működik, tele van alapból olyan androidos cuccokkal amit a samsungból kispóroltak és emellett azzal a tudattal élsz, hogy megérte költeni rá.
2012. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Amúgy próbálnánk megóvni téged egy szar döntéstől, de akkor minek kérdezel ilyet, ha már kritizálásnak gondolod a válaszainkat?
2012. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hanem az!
2012. máj. 12. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!