Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon fontos. MI LEHET A BAJ?

Nagyon fontos. MI LEHET A BAJ?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy minim. T-mobile s vagyok és domino kártyás. A minap a 2.3 as androidot frissítettem 3.2 es re, és egyáltalán nem jó a 0.facebook. Elküldtem a 1430 ra hogy -NETSTART, majd NETSTART. A beállításokban az adatforgalmat aktiváltam, és mégsem jó. MI LEHET A BAJ??? :S
2012. máj. 7. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

3.2-re?


Hivatalosan nincs ilyen rá.

2012. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uu. bocs. a Build száma 3.2. Az android verziója 2.3.4
2012. máj. 7. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Az APNt is beállítottad?
2012. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
APN? Azt szerintem nem :D én csak VPN t látok... Az APN T hogy kell beállítani?
2012. máj. 7. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:

elküldted a 1430-ra hogy -NETSTART, ezzel kikapcsoltad, és ez nélkül (vagy másik normális internetcsomag nélkül) nem fog menni a facebook.


Akkoz hogy aktiváld a +NETSTART üzenetet kell elküldeni a 1430-ra. A + jel fontos.

2012. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elküldtem a szövegben is leirtam, csak a plusz jelet lefelejtettem :D egyébként sikeresen bekapcsolták az az üzenet jött vissza. Most beállítottam az APN t is. most tovább gondolkozik, de egy idő után megin kiirja hogy nem lehet csatlakozni -.-
2012. máj. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!