Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tapasztalatok, hogy a...

Pozitív tapasztalatok, hogy a 29. hét után még megfordult a medencevégű fekvésű baba? Praktikák, tanácsok, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 30. héten fordult be. Nekem azt tanácsolta a védőnő,hogy négykézlábra álljak amikor érzem,hogy mocorog, ezzel is segítve neki,hogy beforduljon. Nem tudom,hogy ennek hatására e vagy sem, de pár napra rá befordult:-)

Boldog babavárást!

2012. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán megfordulhat. Még 35 hetesen is meg tud fordulni.

Nem tudok praktikát, hátha más tud neked ebben segíteni, de úgy tudom, hogy egy jó masszőr még a 38 héten is be tudja fordítani, bár ha nem akar úgy maradni a baba akkor úgyis visszafordul. Általában oka van, h nem fordul be, csak ezt mi nem tudjuk.

2012. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. héten fordult meg, négy jó nagy fájás közepette.
2012. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez a négykézlábra állás jó ötlet, csak a könyököd legyen lenn.

A hasad aljára tegyél meleget a hasad felső részére hideget. A babák a meleg felé fognak menni.

Világíts elemlámpával a hasad alsó részére. Én ezt nem csináltam, túl furának tűnt de az első kettőt igen, és megfordult irányba.

2012. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az utolsó által leírtakat mind csináltam a zseblámpázást is:)) aztán nem tudom végül ezeknek a hatására e, de nekem mindkét babám a 37 és 38 héten végül megfordult. Egész addig minden uh-n farosak voltak ráadásul a lányomnak mindkét lába a nyakában.

ja és nem voltak kicsik 4 kkiló feletti volt mindkettő, úgyhogy semmi se lehetetlen.

2012. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor még lazán megfordulhat, ne is aggódj ezen. :) Ha nem fog, akkor annak oka van, gondolj erre.


37 hetes km

2012. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekema 31. héten fordult be...De 33 hetesen volt egy urológiai műtétem (2. a terhesség alatt) Húgycsövön keresztül,és aznap reggel úgy ébredtem,hogy megint felüla feje...Azt hittem sírva fakadok,mert elvileg csak akkor nem kellett 3. műtét ha befordul fejvégűbe... :(fordult át,mert amint kijöttem aligbírtam lépni,mert lépni,mert azonnal befordult újra fejvégűbe...Eléggé fájt,mert 33 hetesen már 2,5 kiló volt!Azóta fejvégűben van,de csaka műtét alatt nem akarta,hogy a fejecskéjénél matassanak :)

Azelső műtét alattmis folyton odarugdosott,ahola cső ment felfelé...Boztos Őt is zavarta...


37hkm


De csak a műtét idejére

2012. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen fordult be, úgyhogy tényleg semmi nem lehetetlen. Egy bevásárló központ kellős közepén, épp a karácsonyi ajándékvásárlás közepette fordult be, olyan fájás közepette, hogy eldobtam mindent a kezemből:) Kicsit se néztek az emberek:)
2012. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, hogy még megfordul. :) Lehet kipróbálok néhány praktikát is.
2012. ápr. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!