Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy időnként ha...

Miért van az hogy időnként ha hív a barátnőm vagy ha én hívom valami idegen ember szólal meg a telefonba?

Figyelt kérdés
Barátnőm szlovák, szlovák telefonról is hívta az én T-mobilosom, és nem tudom miért de valaki más veszi fel. Pedig telefonkönyvből hív...és máskor meg jó. Velem is előfordult már, reggel.

2012. máj. 11. 23:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezt személyesen kellene leülnötök megbeszélni..
2012. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van erre szakszó: crosstalk. Sajnos néha előfordul, hogy összekeverednek az időrések a beszélgetések alatt. Erről sem te, sem a barátnőd nem tehet. Valamelyik szolgáltató eszköze hibázik.
2012. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Barátnőd melyik szolgáltatónál van? Mi is hasonló cipőben járunk és nem bírunk rájönni hol lehet a gond... Kicsit néha már rémísztő. Sokszor olasz, meg mindenféle nemzetiségűek veszik fel, sokszor olyan mintha felvennék és süket a telefon, sokszor pedig nem érem el mintha ki lenne kapcsolva és automata magyaráz benne idegen nyelven. 5-ből 3x tuti ez van...

Sikerült kiküszöbölni valahogyan a hibákat?

Én felvidéki vagyok O2-s, párom magyarországi és T-mobilos.

2012. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!