Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé gyors anyagcseréjű...

Eléggé gyors anyagcseréjű srác vagyok +15-20kg-t fel szeretnék szedni a tömegnövelőn gondolkozom. Mit ajánlanátok ti hogy viszonylag olcsón jöjjek ki a dologból és minél hamarabb felszedjem magamra a plussz kilókat?

Figyelt kérdés
mellé bokszolok és itthon erősítek
2010. jún. 2. 12:45
 1/6 anonim válasza:

[link]


Én ezt ajánlanám Neked! Ez direkt azoknak találták ki, akiknek gyors az anyagcseréjük, és szeretnének hatásosan több kg-ot felszedni.

Én is most kezdtem el használni, hogy hízzak pár kilót, csak sajnos minden nap annyira nem kívánom, úgyhogy el is van hanyagolva. :S

De neki állok megint :)


21/L

2010. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod h ez tömegnövelő? bocsi h visszakérdezek de én ehhez teljesen hülye vagyok :)
2010. jún. 2. 13:41
 3/6 anonim válasza:

Igen, ez tömegnövelő!

Azt írja, úgy a leghatásosabb, ha egy nap 5 adagoló kanállal fogyasztasz, ami 805 kalória.

Ha tegyük fel eszel minden nap kb 1200 kcal körül, plusz aznap megiszod ezt a mennyiséget, akkor az már jóval több kalória bevitel, és hízni kezdesz! Én úgy szoktam inni, hogy reggel és este 2,5 dl-t, mert egybe nagyon sok nekem!

Viszont tényleg csak úgy használ,ha a napi kalória szükségleteden felül iszod. Ezt neten kiszámolhatod kalkulátorral, hogy mennyire van szükséged.

Soknak azért nem használ, mert a Jumbo-val együtt van meg a napi szükséglete, vagyis kaja helyett használja.

Remélem segítettem :)

2010. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így már értem, nagyon szépen köszönöm :)))
2010. jún. 2. 14:02
 5/6 anonim válasza:
Szívesen :)
2010. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a jumbo tényleg az egyik legjobb neked, de az otthoni erősítés kevés lesz!!!! hacsak nincs otthon komolyabb felszerelésed. Ja és ne felejtsd el h a Jumbót magában nem elég, még rendesen is kell kajálnod mellette, a Jumbo még azon felül jöjjön. Ha 70 kg alatt vagy akkor oszd a teljes adagot(220 g asszem) 2 részre pl reggel és edzés után
2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!