Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vs Apple Iphone 4s?

HTC One X vs Apple Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb mobil?

Ui.: nem kell a mocskolódás (pl ez ilyen szar az olyan szar, nem az a kérdés melyik a szar hanem hogy melyik a jobb (az ilyen válaszokat le fogom pontozni))



2012. máj. 14. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

én a 4s-re szavazok. nekem csak sima 4em van de nagyon megvagyok vele elégedve.

az apple név magáért beszél :)

2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is i4 van, és én csak azért vennék 4s-t, mert nekem már a One X túl nagy, de ha olyan max 4,3 inches lenne, akkor a htc-t venném.
2012. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

papiron a One X a jobb. de itt NEKED kell döntened...

kisebb kijelzős, remek anyaghasználatú, tűéles kijelzős, szép, stabil, IOS-es telefon. vagy villámgyors, nagy kijelzős (4,8 col) ANDROIDos, szintén jó anyagú, éles kijelzőjű telefon.

2012. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki mindkettőt, ha van rá lehetőséged. Ebben az esetben a méret nagyon sokat számít, sokaknak az iPhone már kicsi (főleg azoknak akik szeretnek telefonon "mozizni"), másoknak pont az az ideális mobilméret.

A Sense 4 már egy nagyon stabil UI, ebbe már tényleg csak abszolút Apple fanboyok tudnak belekötni, viszont az aksiidő nagyon kevés, ami ekkora kijelzőnél és 4 magnál már nem is csoda.

Viszont hozzátenném, a kettó közül egyik telefon sem éri meg az árát.

2012. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

SE X10-em van és lassan már kéne váltani...

nagy képernyő nem tudom sokszor jó de pl egy kézzel nehezen vezérelhető mert egy ujjal nem tudod az egészet bejárni

2012. máj. 14. 12:22
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem htc one x de iphone 4s is jó csak épp 50 ezerel drágább mert apple. tudom nem ez a kérdés de esetleg vehetsz Sony xperia S vagy htc S is mivel a 4 mag fölösleges és előttem említett 2 telefon is nagyon jó.
2012. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Fuuton ***** válasza:
100%

Én eddig Androidot használtam, szép, jó, de nekem olyasmi kell, amibe nem kell nyúlkálni, stb.

Szóval 4S

2012. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Fuuton ***** válasza:
85%

Ja, és nehogy azt higgyétek, hogy az Applebe csak a márkát fizeted!

Tény, hogy bármilyen telefon előállításának a költsége nem haladja meg az 1000 forintot se, de akkor már inkább Apple, a stabil rendszer miatt, a rengeteg program, és kiegészítő miatt, a minőségi anyag miatt, Amerikai, remek retina display, 1080p, 8mp, sokkal jobb optika mint más telefonokba, azt tudni kell, hogy általában a telefonok kamerájában 4 lencse van, a 4S-ben 5, és nagyobb a rés a kamerán, tehát több fény befogására képes, aztán ott van a Siri, ami nagyon hasznos, ha tudsz angolul, az iCloud, az iPhone-ra fejlesztett Dragon Dictation program, ami magyarul tudja begépelni azt, amit mondasz neki.

Hmm, szerintem ennyi.

2012. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ezeket tudja a 100 androidos is... leszámítva a sirit de az meg 1 nagy átverés van olyan az androidoba is (hangvezérlés) csak nem válaszol de ugyanúgy működik. a retina displaynél már van nagyon ppi és felbontású képernyő androidra is majdnem annyi alkalmazás van és van olyan ami iosra nincs persze fordítva is igaz végül hidd el veszel 1 100ezres androidot abba se kell belenyúlni ellentétbe ha pl iphoneod van és ingyen akarsz rá vmit rakni akkor jöhet a jailbreak. 1 Iphone 4s 32gb 190 körül van és ennyiért nem a legjobb hanem kb olyan mint 1 xperia S sőt rosszabb az xperia s mégis 40-50 ezerrel olcsóbb (azért a 32gb írtam mert az xperia is annyi.
2012. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
minőségi anyagról meg annyit hogy ha véletlenül le ejted el törik. Oké hogy nem dobálóm meg van tok is de akkor is egy +100 ezres telefon ne törjön már el ha esetleg véletlenül kiesik a kezemből vagy meglöknek stb.
2012. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!