Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vs Apple Iphone 4s?

HTC One X vs Apple Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb mobil?

Ui.: nem kell a mocskolódás (pl ez ilyen szar az olyan szar, nem az a kérdés melyik a szar hanem hogy melyik a jobb (az ilyen válaszokat le fogom pontozni))



2012. máj. 14. 10:09
1 2 3
 11/22 Fuuton ***** válasza:

Hát igaz, de pl. 1-2 létfontosságú app van, amit Androidra kihoztak, iOS-ra meg nem. Fordítva már más a helyzet. Kamerában meg az iPhone 4S a legjobb, itt egy teszt:


[link]


Itt azért látszanak a különbségek.

2012. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
vmi jobb a kamera de nem olyan lényeges ha neked ez meg ér 50 ezret cserébe a htc x meg gyorsabb a képernyő méretről nem beszélek igazából nekem az iphone túl kicsi a htc x meg már nagy.
2012. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

a kamera annyira nem érdekel ha annyira jó hogy ha kell tudjak vele puskázni akkor nekem az jó...

na meg ha kell néhány jó pillanatot le tudjak kapni

igen a képernyőmért egyrészt jó másrészt rossz mert ha nem akkor egy kézzel nem tudod kezelni

hogy melyiket vegyem még nem tudom

még alszom rá,de lehet hogy várok a htc ára úgy is hamar lejjebb megy szerintem megfizethetővé...

2012. máj. 14. 13:47
 14/22 anonim válasza:

ha még kell válasz.. évek óta gyötrök iphonet, tegnapelőtt dobtam ki egy i4-et mert összetört, mindegy.. azt ingyen szerzem külföldröl. nagyszerű megbizható szupergyors telefon. hasznos és értelmes programokkal. de nem tudsz belenyúlni az osbe.

android soookkaal szélesebb skálán lehet modolni meg televan ingyenes cuccokkal a market. elég cheapass mondjuk..

szerintem ha csak ien casual user vagy apple. bár én soha de soha életembe nem vennék telefont pláne nem ilyen összegekért..

2012. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Fuuton ***** válasza:
Várd meg az iPhone 5-öt
2012. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 ifj.jancsi98 ***** válasza:
szerintem meg leginkább a korodtól függ, az iPhone 4s jó telefon, de leginkább munkatelefonnak válik be, a htc-k pedig már csak az anroid miatt is jobban használhatóbb, élvezhetőbb a fiatalság számára mint az iPhone
2012. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
HOX egyértelműen.
2012. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Apple mindenképp! Jó minőség, megbízhatóság, normális méret, könnyen kezelhető és rendkívűl elegáns(fekete)/sportos(fehér).

Nekem az Apple eddig mindig bejött, és hosszútávra megéri az árát :)

2014. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem az iPhone jobb:mert(szerintem)gyönyörű,megbízható,GYORS(ami nem az utolsó szempont),az IOS is nagyon jó!:)
2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
nekem 4s em van és imádom
2015. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!