Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vs Apple Iphone 4s?

HTC One X vs Apple Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb mobil?

Ui.: nem kell a mocskolódás (pl ez ilyen szar az olyan szar, nem az a kérdés melyik a szar hanem hogy melyik a jobb (az ilyen válaszokat le fogom pontozni))



2012. máj. 14. 10:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a HTC-t venném. Sajnos a 4s-nek nem sokáig van már szavatossága. Mondom ezt úgy, hogy 4-em van, és nem lehet már vele dolgoznom, le kellett cserélni, kész, meghalt. Tény, hogy az apple stabilitása nagyon sokat ér, de a 4S-nél nem fog sokáig tartani már mert majd gondolnak egyet és mondjuk a 9-es úgy be fogja lassítani hogy alig lehet már használni és akkor ők pislognak hogy jó, jó, ne várj csodákat, mert hogy ez nem pont erre van MÁR tervezve... Én szóltam.

Tudom, hogy ellentmondok magamnak.

A nagy nagy kijelző szuper. Android sem rossz. Családban van androidos telefon, de messze nem olyan stabil mint az ájfon.

2015. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez már ezer éves kérdés :D
2015. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!