Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az amit kell, vagy érdemes,...

Mi az amit kell, vagy érdemes, vagy jó tudnom az Android -dal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit kiírtam kérdés eléggé nagyvonalú. Itt pl. ilyenekre gondolok, hogy:

-Hogyan lehet alkalmazásokat letölteni?

-Androidos telefonnal kapcsolatos ismeretek stb...

-Meg még igazándiból nagyon én sem tudom, hogy mit kellene még tudnom.:D

De úgy minden érdekelne, ami fontos az Androiddal, meg az Androidos telefonokkal kapcsolatban.



2012. máj. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Teli van a magyar net is androidos fórumokkal, blogokkal. Nem hinném, hogy a gugli nem dob ki egy rakást elsőre is.

Itt van rögtön egy merész kísérlet:

[link]

2012. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, csak egy ilyesmi ,,indító`` segítséget szerettem volna, mert még új vagyok ebben a témakörben.

Most vettem egy 4 napja egy Android 2.2 es telefont, és ezért érdekelnének ilyesmi információk!

Köszi a segítségedet!:)

2012. máj. 18. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefont vettél?

Amúgy letölteni a Google Play-ból lehet (Play Áruház).

Ez Wifi-vel teljesen ingyenes.

Mivel a Google fejlesztette az Androidot, ezért kell egy Gmail account a telefon használatáhpz.

Pár alap program ami jól jöhet:

-ES File Explorer (vagy Astro) = fájlkezelő

-QuickMark Barcode Scanner = QR-kód olvasó

-Avast Mobile Free = Vírusirtó

-Dolphin Browser HD = nagyon jó internetböngésző

-App Monster = Elmenti az alkalmazások .apk fájlját (ez a telepítőjük)

-Android System Info = Megmutatja a telefon akkumulátorhasználatát, és egyéb hasznos dolgokat.

2012. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv :)


-Alkalmazások letöltése lehet külső forrásról, netről bárhonnan APK formátumban szinte korlátlan mennyiségbe

-Vagy Google Play áruházból(régebben Market) néven futott


amire te gondolsz "indító" azt a szakmában úgy hívják hogy launcherek, amit ajánlani tudom az a Go Launcher EX, elég jó, vizuális, modern, de ha akksikimélésre hajtasz, akkor Zeam Launchert ajánlok, az egy "könnyű" launcher, ami szinte nem is fogyaszt az akksiból semmit.


Ismeretek:

- Saját tapasztalataim szerint a legjobb legstabilabb oprendszer telefonra, tényleg.. volt már iPhone-om is, és az iOS szerintem egy kalap sz.r, a symbian nálam nem jött be, ez a legjobb, folyamatosan frissül, persze telefontól is függ hogy telepítheted-e az új verziót.. az android rendszer olyan mint egy Mini Windows, megfelelő launcherrel ikonokat tehetsz ki az asztalra, meg korlátlan lehetőségek vannak, mivel nyílt forrású oprendszer, bármennyire lehet piszkálgatni csak érteni kell hozzá, remélem segítettem :) kérdésed van írj üzit.

2012. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat! Ja, amúgy meg Samsung Galaxy Ace típusú telefont vettem, ha ez segít az információadásban.
2012. máj. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!