Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedik a szüleim a...

Miért nem engedik a szüleim a galaxy s3-at megvenni?

Figyelt kérdés

pedig megvan rá a pénzem

Azt mondják bőven elég nekem az s2 de az s3 jobb

Pl s voice


2012. máj. 22. 11:05
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:
MErt inkább tanulj? Vagy vegyél valami értelmeset, ha már van pénzed? Mondjuk ruha, bonbon anyunak.....
2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nem akarják hogy elkényeztetett hülye gyerek legyél. Bár már elkéstek....
2012. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Életemben eddig 2 mobilom volt. Egy olyan tök régi Nokia és most egy Sony Ericsson W350i. (Hozzáteszem, már eléggé meg lett viselve az évek során.)

Beszéltem már ezeken a mai simogatós telefonokon is és aztán megzavarodtam. Azt hittem eddig, hogy azokkal jobban lehet telefonálni, de kiderült, hogy egy tized annyiba kerülő mobillal pont ugyanolyan jól lehet.

Hidd el, hálás leszel magadnak, ha azt a pénzt elteszed, gyűjtöd és majd egy olyan dologra fogod elkölteni, amire tényleg szükséged van. Pl ha egyszer el akarsz utazni egy olyan helyre, ami nagyon közel áll a szívedhez. Ne az ilyen fölösleges anyagi dolgokra pazarold a pénzt. Vannak sokkal fontosabb dolgok az életben.

Gondolkozz.

2012. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért mert neked 2 telefonod volt, mert nem érdekelt, más még akarhat jobbat. Főleg ha megteheti.
2012. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és őszintén, te használnád az s voice-t? bemész suliba, és elkezdessz beszélni a telefonhoz ANGOLUL, amit nyilván nem tudsz úgy, hogyha jön rá a válasz, azt meg is érted...egyébként meg ahogy más is mondja, inkább anyudnak vegyél valamit...ne legyél önző g*ci-.-
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a szüleidnek van eszük, és lehet utána is néztek a dolgoknak.

1. Az s voice alkalmazást letöltheted az xda oldalárol, kiszivárgot a galaxy s3-ból

2. +50e Ft-ot akarsz kiadni 1000 Benchmark pont előnyért :D

Én ezzel foglalkozom, tesztelem és szervizelem őket, és még pénzem is lenne rá, de eszemben sincs 1000pontért lecserélni a Galaxy Notemat :)

2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert még nem jelent meg :D
2012. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!