Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Omnia 2-re Android telepítés?...

Omnia 2-re Android telepítés? Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Csomó leírást végignéztem már, több install-pakkot, többféle képpen próbáltam, de semmi. Valaki segítene?

2012. máj. 28. 21:28
1 2
 11/17 tigimano válasza:
Ha c4-es az nem baj? Te az 1024-es vagy 512-es partíciót raktad fel?
2013. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lassabb lesz és melegedni fog jobban a kártya, de elméletileg fog futni rajta. letöltöd a cm_beta2 autoinstall csomagot, kitömöríted és felmásolod a my storage gyökérmappájába a fájlokat. elindítod a mappában levo autoinstallt. lefut egy fekete képernyő(megcsinálja a partíciókat magának, mind a hármat), majd újraindul. Ezután a haret.exe-vel elindítod. elég sokáig tart az elsőboot, de el kell indulnia. Az o2droid kiírásnál szokott sokáig tölteni.
2013. jan. 5. 18:08
 13/17 tigimano válasza:
Gondolom neked is ezzel sikerült,akkor megpróbálom és ha nem működik vagy lassú akkor elkérem haveromtól a class6-os kártyát! Még egyszer köszi!
2013. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tigimano válasza:
Gyári ROM-ot honnan rakok rá és hogyan?
2013. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szedd le az Octan nevű programot. Találsz hozzá videót is, ami lépésről lépésre bemutatja mit hogyan kell csinálni. ROM-ot pedig szintén neten találsz hozzá. Pdafanclub-on érdemes nézelődni
2013. jan. 5. 19:19
 16/17 tigimano válasza:
A bootolásnál azt írja "is still acceptable for you yes/no" nem tudok a yes-re menni! Evvel mit tudok csinálni?
2013. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 joco409 válasza:
sziasztok!nekem olyan problémám van hogy feltelepítettem i8000-re az android ot beta 512 a [link] leírás szerint be is töltődik a droid de:ez jön ki:SORRY PROCESS COM.GOOLE.PROCESS.GAPPS IS NOT RESPONDING.ITT 2 LEHETŐSÉGEM VAN FORCE CLOSE VAGY WAIT.NYOMOK AZ ELSŐRE ÉS AZTÁN A KÖVETKEZŐ ABLAK :SORRY PROCESS SYSTEM IS NOT RESPONDING NA ITT SZINTÉM NYOMOM A FORCE CLOSE LEHETŐSÉGET.VALAMINT SD KÁRTYÁRA EZT ÍRJA DAMAGED SD CARD.EZEKRE TUDTOK V.MI MEGOLDÁST?JA ÉS A KAMERA SEM MÜKÖDIK VALAMINT AZ EGÉSZ RENDSZER ANGOL.EZ ANNYIRA NEM ZAVAR DE AZ SD NAAGYON.VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDEN SEGÍTŐNEK.
2013. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!