Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995-nak az aksija...

Alcatel OT 995-nak az aksija nagyon gyorsan lemerül akár 4óra alatt is és a task killerbe mindig kiad egy csomó háttárben futó alkalmazást pedig nem is használom öket? Vki tud segíteni mivel tudnám az aksi idejét meghosszabítani?

Figyelt kérdés
Ha például netezek és egy oldalt megnyitva hagyok és lezárom a telefont akkor még alvó állapotban is leszed egy óra alatt 30%ot,ami egy 3napos telefonnál elég lehetetlen.Vki tud segíteni?

2012. máj. 30. 13:46
1 2
 11/14 atari válasza:

Nem kell semmit letölteni, ha a "home" képernyőnél nyomva tartod a házikó gombot, előjönnek a háttérben futó taszkok.

Szépen "lesöpröd" őket, ezzel kilövöd.

Megjegyzés: Igen ez más világ (az Android), meg kell tanulnunk ezt is kezeli...

2013. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hat ti tiszta hulyek vagytok haljatok hogy milyen szar a telo es ti csak megveszitek mondjuk szerintem csak a marka szar mert az en telom samsung galaxy s2 plusz es tobb mint egy hetig birja az aksi ha alig hasznalom amugy meg nyolc ora net es az aksi mar lemerul hat jo szar nektek en egyszer probaltam ki hogy menyit bir az aksi akkor 24 orat netesztem de az aksi meg mindig 35% on volt ugyhogy szar nektek es en minden aplikaciot betudok zarni kiveve az android rencert ami csak anyi hogy menyen a telo ha nem nyulok hozza mondjuk csak anyiert hogy megnezem hogy hanyora vagy felhivjak valakit kethetig birja az aksi ugyhogy jo szar nektek es johetek azal a dumaval hogy nem hiszitek meg hogy az egyik haverotoknak pont ugyan ilyen vn mint nekem es nem birja igy az aksi vagy toobb appot nem tud bezarni a titok csak anyi hogy jol kiegetem az aksit ahogy aszt kel de en a 2 szer 24 oras verziot csinaltam meg hat a megfelelo programok hogy lealithasak mindent a telon ami nem kel
2013. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 László22 válasza:
Az igen, gratulálok az utolsónak, eléggé tirpák ha szabad így kifejeznem magam. :) Szóval ha jól értettem a végén, mert eléggé furcsa a fogalmazás akkor te kiégetted az aksit és olyan programokat töltötté le amik optimalizálják az akkumulátor. És így jobb a telefonod mint a miénk. :D Ehhez komolyan még hozzá szólni sem lenne szabad annyira tökkelütött. Na mindegy gratula neked.
2013. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 godokka válasza:

Szia nekem is most lesz ilyen telom de volt egy ace3 am

Nah battery doctor nevű alkalmazás sokat segit fényerő kicsire 3g ki ha lehet (ugy is tudsz netezni) am meg futó alkalmazások ki

Igy egész sokáig birja :)

2014. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!