Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vs Android. Melyik jobb a...

IOS vs Android. Melyik jobb a legjobb op rendszer?

Figyelt kérdés
A két (szerintem legjobb telefon operációs rendszer a világon) de nemtudom eldönteni melyik jobb. Apple fan szempontjából: egyszerű, full lag mentes viszont nemtudod testre szabni. Másrész android fan szemszögéböl: remekül testre szabható jó op rendszer, viszont nagyon tud laggolni ha nincs meghajtva egy atomerőművel (htc one x és társai). Nah a lényeg a lényeg: Döntsük el melyik jobb és miért!

2012. máj. 30. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Az iOS is fagy néha. Androidon viszont ha magadnak csinálsz egy minimál romot, gyenge hardveren sem fog szaggatni - élő példa a Blade. Én maradok az androidnál.
2012. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Electronicperson ***** válasza:
Hmmm... Ez szubjektív... Szerrintem az Android a jobb, mivel sokkal egyszerűbb letölteni vele és mennek rajta rendesen a bluetooth funkciók. Háát igen.. A testreszabhatóság.. A jailbreak túl instabil. Nemtudom. Android!
2012. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Így nem lehet megmondani, embere válogatja ki mire képes vagy hajlandó az originál oprendszert "tuningolni"..

Ha semmire se hajlandó, akkor talán IOS, ha mindenre, akkor inkább Android.

Én az utóbbit pártolom, de hogy rajtam kívül kinek mit ajánlanék nem tudom megmondani..

2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyértelmű válasz, mindkét rendszer másért jobb. A lényeget jó leírtad, mindenkinek az a jobb amire jobban szüksége van. Személy szerint hozzám jobban passzol az android, ezért én azt választom.
2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez erősen felhasználófüggő dolog, vannak olyanok akiknek pedig a fenti kettő helyett egy másik(pl.: BlackBerry OS vagy Symbian, esetleg Windows Phone) számít a legjobbnak.
2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez a 2 ugyan az mint a pepsi vs. coca cola :D én a coca colát szeretem, ezért az mondom hogy iOS!!! Meg most mutatják be a 6. iOS-t. Jun.11. WWDC. A pletykák szerint lesz uj UI (Nem nagy változásokkal! kb. ugy mint iOS3 és iOS4 között.) Új térkék, Elkészül teljesen a Siri, iCloud 2.0, stb. stb. Megéri meglesni mik fognak történni az Apple háza tálján!
2012. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyik se jó. Mindegyiket meg lehet valahol akasztani...hiába a 2 mag. Csak az a baj, hogy a sok hülye ezt nem képes megérteni azzal a nem létező agyával (bocsi, akinek nem inge, ne vegye magára), hogy teljesen mindegy, hogy IOS vagy Android, vagy BB OS vagy Simbyan vagy WP7, mindent meg lehet akasztani valahol. Nincsen tökéletes rendszer.

A főzött romokról írkál minden Androidos okos, mert alapból szar a rendszer...(laggol, néha fagy...stb). Az IOS-nél meg minden korlátozva van. Szintúgy a WP7-nél. Ezeket is lehet gondolkozásra bírni. A másik két rendszert ne hozzuk szóba, bár a WP7-nek sincsen keresni valója a témában.


Érdekes kérdés..

Szerintem ez itt most készülék....egészen pontosan gyártó függő (na, meg hozzá állás.pl.: SE, Sony, HTC one széria)

2012. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
A gyártók hibája, hogy alapból szar az android, mert leszarják az optimalizációt. Kicsit nevetségesnek tartom, hogy én, egy marketinges, nulla műszaki képzettséggel jobb romot állítok össze, mint a gyártó... Tisztelet a kivételnek, lásd HTC, hiába eszik sokat a Sense, mégis gyorsak a gyári romok.
2012. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ezt írtam le csak kicsit jobban kifejeztem magam.

A legjobb megoldás, hogy a rendszer ne rosszalkodjon: napi újra indítás.

2012. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes válaszok. Köszi. Várom a további hozzászólásokat még!
2012. máj. 30. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!