Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vs Android. Melyik jobb a...

IOS vs Android. Melyik jobb a legjobb op rendszer?

Figyelt kérdés
A két (szerintem legjobb telefon operációs rendszer a világon) de nemtudom eldönteni melyik jobb. Apple fan szempontjából: egyszerű, full lag mentes viszont nemtudod testre szabni. Másrész android fan szemszögéböl: remekül testre szabható jó op rendszer, viszont nagyon tud laggolni ha nincs meghajtva egy atomerőművel (htc one x és társai). Nah a lényeg a lényeg: Döntsük el melyik jobb és miért!

2012. máj. 30. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, mit akarsz még "hallani"? Mindent leírtak, a többi csak ismétlés lenne...

Bármelyik laggol, ha hülyén telepítenek, használnak programokat, egyik se laggol, ha hozzáértő kezében van, én így gondolom, vallom, tapasztalom...

2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
ios,mert egyszerűbb szebb,optimalizált
2012. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
43%
Android a legjobb.
2012. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Android sokkal jobb
2012. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
akkor sorold fel az okokat h miért jobb?legalább 10-et!
2012. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Multigod97 ***** válasza:
Én személy szerint az iOsS-t pártolom, de én amúgy is szeretem az Apple-t :)
2012. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 x-2 válasza:
nem lenne bajom az ios-el mert végülis plázapi**ának minektöbb? De az apple-t már elvből elutasítom szóval ANDROID!! :D
2013. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kinek a pap kinek a paplan, droidos vagyok az is maradok meg egy darabig, bar olvastam h xperia z1 re kiadjak a winfows phone 8.1 - et gondolkodom h kiprobalom ha kijon ra de kitudja, iphone szamomra draga
2014. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

10 et akartam de gyorsan ennyi jutott eszembe, hogy miert jobb a droid, szerintem, mobilrol irtam ugyh azert olyan amilyen

1. Nagyobb a telefonvalasztek ar/kategoria, ha csak azert kell okostelo h leveleket megkapd, netezesre, eleg ha veszel 45000 ft ert egyet es kesz de csucsmodellek sem elerhetetlen aron vannak melyek szepen viszik a jatekokat is

2. Fillerekert bovitheto tarhely, alig par ft egy micro SD karty es van + 32 vagy akar 64 gigad a tel memoriaja melle

3. Konnyen lehet fajlokat masolni pc>mobil, mobil>pc kozot. NFC, kekfog nem csak arra valo hogy a fuleseket osszekosse a mobillal

4. Playen sok az ingyenes aplikacio melyek nagy resze gagyi, de rengeteg a hasznos, es ha fizetos lenne azt sem nehez beszerezni telepiteni ingyen, sot ha vki kuld neked mailba alkalmazast le sem kell tolteni egyenesen telepitheted gmail fiokodbol

5. Rootolhatod, rendszergazdakent hasznalhatod a mobilt.pld ha telepited a seedert akkor mar nem fog laggolni a telo de ahhoz kell a root igaz merulosebb lessz egy picit de laggmentesen a fejlesztok oldalan ingyen elerheto es az almasok erve a felejdesbe merul hogy az alma siman megy mert mar a droid is siman megy koszonheto a programnak, de ez csak egy pelda (alma hiaba siman megy de ha bongeszes kozben babralod abbahagyja az oldal betolteset csak azert hogy laggmentesen fusson ugyh annak is megvan a maga hatranya, fo prioritasa hogy amikor hozzaersz akkor csak avval torodik hogy ne akadozzon)

6. Bootloader nyitasa utan felrakhatol mas fozot romokat, valtoztathatod a cpu frekvenciait magasabb oraszamra stb. Persze sajat felelosegre

Mindennek megvan az elonye hatranya tenyleg penztarca fuggo es izles kerdese,

2014. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!