Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes iphone...

Szerintetek érdemes iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és vannak a környezetemben olyanok akiknek van és nagyon tetszik... Ja és van értelme internet előfizetés nélkül mgevenni?

2012. jún. 5. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nagyon jó telefon. Igaz hogy túl van árazva de attól függetlenül nagyon jó és lehet hogy hardverben gyengébb mint egy 30e forinttal olcsóbb telefon viszont a rendszere olyan jól van optimizálva hogy igen csak nehéz megakasztani. Bevallom, nekem nem igazán telik iphone-ra mert 1 havi fizetésem (vagy több) elmenne rá szóval maradok a középkategóriás androidos telóknál de ettől függetlenül nagyon csipázom a apple terméket, főleg az iPad-ot. (Egy iPad vásárlásán gondolkozok mert többet tudd mint az iPhone és ugyan annyiba kerül :-) ).
2012. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ha a te telód lesz az az egy amelyikben tönkremegy, akkor nem így fogod látni, de mindegy...ez egy alap dolog kellene hogy legyen.
2012. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha egy Iphonera van pénzem akkor egy új aksira csak telik
2012. jún. 8. 16:45
 14/16 anonim ***** válasza:
persze, arra még a lecsóróbbaknak is tetszik, de ha maga a cég NEM gyárt hozzá (magyarul nem tudom jobban megfogalmazni ne haragudj, megpróbáltam az előző hozzászólásomban, megpróbálom most is) értsd: nem.gyárt.aksikat.az.apple.a.telefonokhoz. Akkor egy valag pénzed lehet. Veszel egy újat. Ezt azért írom,mert én belefutottam ebbe, és le voltam döbbenve,hogy a magát leglegleg környezetbarátabbnak meghirdető cég (ez most a mi szempontunkból mondjuk mellékes, de egyébként no comment) így áll hozzá. Egyáltán egy kalap pénzért képes ilyen silány minőségű telefont kiadni. Nos akkor azt javasolnám neked,hogy vegyél inkább egy blackberryt. én is azt tettem. De úgy tűnik, te megveszed az az iphonet. Akkor viszont nem értem miért teszed fel a kérdést, ha azt aki rosszat ír,vagy negatívat vágyaid tárgyáról meg akarod arról győzni,hogy nincs igaza.
2012. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kutyus70 ***** válasza:

Igen, megéri bárki bármit mond. Az Iphone már sokkal több mint telefon, és nem csak "érdemes rá netet kötni" (ahogyan itt valaki előttem írta) hanem kell is. Szerintem igenis megéri az árát és ki lehet használni. Ha otthon vagyok akkor nyilván nem az IPhone-t nyomogatom, hanem gép előtt ülök. De ha nem vagyok otthon, (és most lehet csodálkozni) akkor is már az otthoni gépemet kezelem. Hogy hogyan? Egy IPhone alkalmazáson keresztül, WIFI-n, vagy sima 3G-n. Bármikor bekapcsolom és kikapcsolom az otthoni PC-met, bármikor meg tudom nézni, hogy éppen hol tart egy letöltésem. Gépemen tárolt képeket, zenéket, videókat tudok nézni vagy megmutatni bárkinek, de azt is megtehetem, hogy egy képet a munkahelyemről egyenesen az otthoni gépemre küldök. Nem rég történt, hogy valakinek meg akartam mutatni az otthoni konfigurációmat (mivelhogy kételkedett benne). Az IPhone 4S-emről egyszerűen elindítottam az otthon lévő gépemre telepített AIDA nevű alkalmazást, így megmutathattam neki az egész konfigomat. (alaplap, proci, memória, videokártya, stb.) Ami meg a net csomagot illeti, nekem egy Ikon200-as csomagom van, erre 6000 Ft,ot fizetek és 1GB netet foglal magába. Nekem ez mindenre elég, néha még marad is belőle 100-200 megabájt. És úgy, hogy e-mailezek, facebook, böngészés, otthoni gépemmel való állandó kapcsolattartás és annak távirányítása IPhon-on keresztül, Viber folyamatos használata beszélgetésre, üzenet, kép, zene küldésre, Skype, és nem sorolgatom.

Tehát nem a legolcsóbb készülék az IPhone, de messze a legjobb! És ezért megéri.

2012. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bp1985 ***** válasza:

De ha nem vagyok otthon, (és most lehet csodálkozni) akkor is már az otthoni gépemet kezelem. Hogy hogyan? Egy IPhone alkalmazáson keresztül, WIFI-n, vagy sima 3G-n. Bármikor bekapcsolom és kikapcsolom az otthoni PC-met, bármikor meg tudom nézni, hogy éppen hol tart egy letöltésem


Ez a menőzés. Ezt megcsinálom bármelyik, legolcsóbb droidos telefonnal is. Semmi más ez, amit leírtál, mint divatozni a 14 évesek körébe.

2012. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!