Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800-al kapcsolatba...

Nokia lumia 800-al kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés

Szóval első látásra beleszerettem,csak most olvastam róla, hogy sokan fikázzák,ez lenne az első okostelefonom és nem vágom amiket írtak, szal az én szintemen kéne leírnia vkinek. Amikor azt írták, hogy lefagy akkor az internet fagy le vagy maga a telefon?Írták,hogy van dokumentumkezelés,az mit takar? Van rajta word,excel,stb? Vagy lehet rá tölteni?

Leírom,h mire szeretném használni:

-Facebookon fényképfeltöltés,meg chatelés

- Wordben szeretnék írogatni ezt azt

Szal lehet ezekre használni vagy nem?


2012. jún. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A lefagyás ritka és furcsa, max valami szériahiba lehet, a wp7 atomstabil, legalább annyira, mint az iOS az iPhoneon.

Integrált a facebook a people hub-ban, ami telefonkönyv, névjegyzék,facebook üzenőfal egyszerre, képet feltölteni, meg facebookozni ezen a leggyorsabb.

Gyárilag van benne excel, word, onenote, szóval egy kisebb office csomag, amit mobilra optimalizáltak.

Ha mindenképpen wp telóban gondolkodsz, előtte nyomkodd őket, tapasztald ki, mert lehet, hogy nem fog tetszeni, illetve várj őszig, amíg be nem jelentik a wp8 Apollot.

2012. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ? A lumia 900-on már wp8 van,érdemes azt megvárni?
2012. jún. 5. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 900 van, nincs rajta semmilyen WP8. De lesz ra frissites. Nagyon jo telefon, azokra mindenre tokeletes amit leirtal, es egyaltalan nem fagy.
2012. jún. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 6. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként még senki ne mtudja, hogy lesz-e akármelyik Mangós vagy Refresh-es telóra frissítés, bár elég érdekes lenne, ha a 900 nem kapná meg, vagy a korábbiak valamilyen formában.

Továbbra is azt javaslom, hogy várd meg az Apollót.Most 20-án San Franciscoban bemutatják a wp8-at, a feature-öket, akkor talán majd kiderül, hogy lesz-e frissítés a korábbi telókra.

2012. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha első LÁTÁSRA szerettél bele, akkor inkább N9-et próbálj meg beszerezni (amitől kapta a 800 a külsejét), sokkal jobb a rendszere, nagyobb a kijelzője, könnyebb a szövegbevitel, és a közösségi integráció is nagyon ott van!
2012. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!