Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone mobilinternet? Letiltás?

Vodafone mobilinternet? Letiltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok egyszer nem volt pénz telómon és neteztem és letiltották az internetemet.Opera mini-t használok és most megyek majd be feltölteni telómat és nemtudom hogy mik vannak.Ügye van 1000ft-os internet,és azért is fizetni kell hogy azt a letiltást visszavonják?

2012. jún. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért tiltották le mert nem volt egyenleged. Ha úgyis mész be, kérdezd meg tőlük, bár szerintem amíg van pénz a kártyán nem fogják tiltani.
2012. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna jah :/ csak 1-200 ft volt rajta aztán többet használtam és tiltva lett. Remélem nemkell fizetni,de kb mennyibe kerülhet ha mégis, mert akkor nem megyek el odáig hanem itt töltöm fel boltba.
2012. jún. 8. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno Pannonnál volt ilyen, feltöltöttem a telóm és minden a régi volt, Vodánál nem tudom hogy van...
2012. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és akkor egyből lehet netezni,vagy várni kell valamire?
2012. jún. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!