Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Nokia...

Melyik telefon a jobb? Nokia lumia 610 vagy a nokia c5-03?

Figyelt kérdés
azaz melyiket érdemesebb megvenni a windows-ot vagy a symbiant???és azt is írjátok le hogy melyik a jobb és miért??
2012. jún. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lumia 610.Ezen nem lehet mit magyarázni, egyszerűen jobb, minden téren.A C5-03 akad, fagy, a szoftveres támogatottság sem olyan jó, nehézkes kezelni.

A 610essel jobban jársz.Bár ott meg meg kell szokni a Metro UI-t.

2012. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a lumia és nem a win miatt...
2012. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a lumia 610 a jobb
2012. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lumia.

A Symbian az nem jó.

2012. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A WP7 az egyik legjobb rendszer. Ezen nincs mit vitázni, rohamosan fejlődik, iszonyatosan gyors, és az alkalmazás választék is folyamatosan bővül, és nem kell hekkelni, hogy jó legyen, plusz alapból iszonyú stabil, mint a beton, ellenben a Symbiannal. Így egyértelmű, hogy Lumia 610.
2012. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó a Symbianis, csak nem az alsó árkategóriában.

N8/X7,E7-eken gyöönnyörű szépen fut a Symbian Belle!;)

2012. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szidni a wp-rendszert.. én sem szerettem.. egyre több videót néztem róla.. és ahogyan rohamosan fejlődött/fejlődik megtetszett.. és még mindig tetszik.. nemsokára rászánom magamat hogy bemenjek a t-mobileba és megvegyek egy lumia telefont.:)

Nokia Lumia 610 egyértelműen.

2012. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!