Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ingyen kapok egy...

Tényleg ingyen kapok egy telefont a t-mobile-tól vagy átverés?

Figyelt kérdés
Felhívtak ma a t-mobile-tól hogy 2 évenként lejárnak az aranykártya pontok és hogy az enyém le fog járni. Azt mondták hogy ne vesszenek kárba küldenek nekem egy új telefont ami ingyen van totál és még házhoz is szállítják. Elvileg holnap meg fog érkezni. Valakivel volt már iylen? Nem jár semmilyen kötelezettségekkel vagyis nem kell majd még utána fizetnem vagy átkerülnöm egy másik tarifa csomagba ami drágább??? Lécci írjatok ha tudtok valami!! Előre is köszi!

2012. jún. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez az aranykártya kedvezményed amit te a tudtod nélkül gyüjtögetted a pontokat. Ezér kapsz egy telcsit bár jobb lett volna ha választassz telcsit, nehogy lhuzzák a pontjaid. ::D:D
2012. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, azt tudtam hogy vannak pontjaim, de ugy tudom h ez csak kedvezmény egy telefonnál, nem pedig az hogy ingyen kapsz egy full új telót. és ezért kérdeztem hogy esetleg nem üthet-e vissza a dolog hogy fizetnem kell. egyébként nem 15 éves vagyok, tudom hogy kaptam eddig is azokat a pontokat nem kell degradálni!
2012. jún. 13. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak kedvezményt kapsz és nagyon olcsón juthatsz új készülékhez minimális havi díjjal. Nekem is így van már 1 éve jó telefonom kiküldték aláírtam 2 év hűséget és ennyi havonta fizetem a számlámat plusz a telefonért olyan 1200 at 1 évre. De az hogy totál ingyen kapsz szerintem azzal érthetted félre hogy kapsz sim kártyát. Mert adnak egyet ha jól tudopm havonta 10 percet lebeszélhetsz vele ingyenesen 1 évig azzal a simmel. Ilyet is szoktak adni.
2012. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem akartam semmi sértőt mondani, ezért nem kell fizetned hisz nem a telefonhoz van a kedvezmény hanem a kártyádhoz! :)
2012. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát megkérdeztem és azt mondta a csaj hogy semmit nem kell fizetnem, meg azt is mondta hogy küldenek egy sim kártyát is ugye amit elmítettél. Azt mondta hogy ha azt kérem akkor annak az árát kell csak kifizetnem azt meg 1000 ft de azt nem hogy terheli a telefonszámlámat x összeggel a telefon miatt.
2012. jún. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!