Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3, iPhone 4s...

Samsung galaxy s3, iPhone 4s összehasonlítás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Iphone-nak jobb az operációs rendszere.

S3-nak jobb a processzora.

Iphone-nak szebb a kijelzője.

S3-nak nagyobb a kijelzője.

Iphone-ra több ingyenes alkalmazás van.

S3 több apró dologban jobb.

De mindegy, az a lényeg, hogy a Galaxy SIII jobb telefon, de nagyon drága.

Hogyha a Samsung Galaxy S III tetszik meg a kettő közül, akkor azt váltsd le Sony Xperia S-re, Vagy Sony Xperia Ion-ra.

Gyakorlatilag ugyanazt tudják, de sokkal olcsóbbak.

2012. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
S3-nak az ára egy vicc. iPhone ha van rá keret akkor megveheted de olcsóbban is van teló ami ugyanezt tudja:HTC One X,Sony Xperia S
2012. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de nem az iPhone-ra van több ingyenes alkalmazás, sőt. Már ha ott is kezdjük, hogy Androidra MINDEN alkalmazás ingyen van.
2012. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az androidon is sok pénzes van,xperia s nem tetszik
2012. jún. 23. 13:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már ezek felmerültek, akkor HTC esetleg?


Androidon azért könnyen megoldható, hogy minden ingyen legyen.

2012. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor HTC One X
2012. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A-aa, az csak egy dolog, hogy a marketben pénzért kínálják, meg lehet oldani akár végleges döntés (root) nélkül is, hogy szépen fölmenjenek a dolgok.
2012. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azért a root közel sem végleges döntés. Én használtam I 4-et, de az S2 után mégis az S3-at választottam. Jobb készülék. Xperia? Ne vicceljetek már, akár mit csinál az utóbbi pár évben a Sony, futottak még kategória. Ami sajnálatos, mert régen szerettem a készülékeit.
2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem végleges, de iPhone-ra pl. nem tudsz rátenni semmit máshonnan és használni úgy, hogy ne maradjon jailbroken.
2012. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

S3 mindenféleképpen jobb, 4s se rossz, de a sok apró hiányosság agybajt okoz. Semmit se tölthetsz le ingyen, ami már egy hasznos alkalmazás vagy játék. Ami még engem nagyon bosszant az a fájlkezelés, legyen szó szinkronizációról vagy fájlmegosztásról. Mindkettőt az Apple korlátozottan tudja (egy gép-szink., apple-apple fájlm.)

Jailbreak nélkül elég gyenge a mobil, 150e felett elég kevés amit natúrba tud. Nem akarom ezzel lehurrogni az Apple usereket, mert valóban innovatív, amit gyártanak és a zártság ellenére hihetetlenül stabilak a készülékei, de valahogy már kezd unalmas lenni.

Nekem most iphone-om van, de a következő mobilom szerintem S3 lesz.

Új iphone-t is ellőtték már, mert ios6 beta kint van már, ami a szoftveres tudást leleplezte már. Van benne egy-két hasznos új ficsőr meg új grafikai elemek.

Megkapja tutira az Ipad3 4magos prociját, esetleg a kijelzőt 16:9-re átszabják meg növelnek a 3,5"-en. Emellett lesz még új design. Dióhéjban ilyen lesz a leendő szifon. 4s áron lehet kapni majd. Előre nézve az S3 még mindig jobb vagy lesz olyan jó.

2012. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!