Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek tőle iphone-t?

Ti vennétek tőle iphone-t?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 25. 17:34
 1/5 gamer001 válasza:
Szerintem nem éri meg,hogy Amerikából rendelsz egy olyan telefont amiről nem tudod hogy valóban új-e.Szerintem találsz ennél jobb ajánlatot is ahol akár személyes átvétel is szóba jöhet(én annak vagyok a híve)
2012. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hihetőnek hangzik, lehet az is, de én még 10.000ft értékbe is személyesen venném át, úgy ahogy az előző hozzászóló, nem hogy 100000ft értékbe
2012. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jó isten:))) ha meg valami gond lesz a telóval majd nézhetnek..
2012. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az oké,hogy New Yorkból,de miért ilyen olcsó?

Californiában ahol az apple székhelye van,még ott is drágább

ha új,működőképes és nem valami hibás vagy letiltott Iphone akkor nem tudom,hogy csinálja az eladó.de én biztos nem vennék tőle,esetleg akkor ha személyesen is meg tudnám nézni a telefont

2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

utolsó vagyok,elolvastam a véleményeket és mindenki azt írta,hogy nagyon korrekt és teljesen meg vannak vele elégedve!

szóval nem kamu a dolog,de azt még mindig nem nagyon értem hogyan tudja ilyen olcsón adni.na mindegy,én azért rendelnék tőle.

2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!