Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van tippetek, milyen telefon...

Van tippetek, milyen telefon lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, de nem értek hozzá. Ezek a szempontok:


- kb. 80 ezer HUF a felső határ

- ne legyen nagyobb, mint 4"

- a kijelzője legyen szép - ez az egyik legfontosabb (felbontás főleg és színek)

- ha lehet, ne gagyi anyagból legyen (nem kell, hogy titániumból legyen, de ne recsegjen-ropogjon)

- nem kell bele legcsúcsabb hardver, de azért két hónap után ne lehessen rásütni az "ELAVULT" címkét


Nézelődtem sok felé, sok modellről olvastam, de nincs tapasztalatom. Aki jártas ebben, tudna ajánlani a fenti szempontoknak kb. megfelelő telefont?


2012. jún. 26. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Nekem SE Arc S-em van! Igaz hogy azóta már kijöttek a legújabb Sonyk de az Arc S még mindig naprakész jól összerakott telefon, és az új telók miatt le is ment már az ára. 20-al kerül kevesebbe mint amikor én vettem. A T-Mobile-nál 60körül van! Ezt a telót ajánlom. Nekem több mint fél éve van meg és nem csalódtam benne!
2012. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 perfectlie válasza:
Bár lefognak most engem szólni ezért,de én az N8-at ajánlom ha árban is jól akarsz járni.Ha nincsenek nagy igényeid a csúcshardverre,akkor tökéletes lesz neked.Gyönyörű képeket készít,egyik mai telefon sem tud szebbet,nagyon jó a hangminősége(persze jó fülessel) sokáig bírja az akksi,és akár földhöz is vághatod nem lesz baja,nagyon strapabíró! kinézetre is jó,tekintélyt parancsoló mégis modern,egyszerű kialakítás a kamera mégis felhívja a figyelmet,hogy itt nem egy hétköznapi készülékről van szó,fogása és illeszkedése telefonálás közben pedig egyszerűen rávilágít arra,hogy aki ilyennel mászkál azzal nem érdemes sz@rozni.
2012. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"ha lehet, ne gagyi anyagból legyen"


Tekintve, hogy a csúcs Samsungok is gagyi műanyagból vannak, szerintem 80k -ért nem kapsz egyik gyártótól sem minőségi anyagokból összetett telefont.

2012. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az összeszerelés és a jó anyaghasználat kell akkor leszűkíthetjük a kört a HTC-re.

És HTC One V talán a legjobb ennyiért, nem nagyon több, mint 80k. Hardver ennyiért nem rossz, kijelzővel nincs baj, 3,7".

Bár ha tényleg szép kijelzőt akarsz akkor IPS-es kell, de az nincs ennyi pénzért.

2012. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sony Xperia U


Ez kell neked :DD

3,5" szép kijelző

jól összeszerelt

jó kamera

2 magos proci --> még 2 év múlva se lesz elavult

t mobilnál 60k körül van

2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!