Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a Nokia asha...

Megéri megvenni a Nokia asha 302-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Nokia asha 302-t nagyon tetszik a telefon. Szerintetek megéri?

Akinek van ilyen telefonja vagy volt kérem csak az írjon véleményt! Köszönöm.

Ja, és hány nap az üzemideje?



2012. júl. 2. 11:13
1 2
 11/20 anonim válasza:

sziasztok!

most én is gondolkodom egy ilyen telefonon, mert elegem van, hogy 1 napot SE bír ki az androidos telefonom, pedig csak a fbookot használom meg emailek jönnek-mennek, kicsit túlzásnak tartom, hogy ennyitől lemerül kb. 5 óra alatt.

Azt meg tudjátok mondani, hogy facebookra és gmailezésre jó-e ez a telefon? Meg lehet osztani képeket vele fb-on?

2012. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Utolsónak: Egész sokáig bírja, nekem állandóan be van kapcsolva, wifizek, emaileket is néztem már rajta. Nekem folyton be van kapcsolva, éjjel is, és napi kb 1-1,5 órát hallgatok rádiót rajta. Kibírja 4 napig
2012. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Én most vettem egy ilyen telefont fehér színben.

Féltem a Nokiától, mert az utóbbi időben nekem nem jöttek be a telefonjaik, de ez szuper készülék!

Akinek nincs szüksége okostelefonra, vagy nem szereti őket, azoknak ez az egyik legjobb nyomogatós telefon.

Könnyű a menüje, gyors a wifije, nekem nagyon tetszik, nagyon pofás készülék.

A zenelejátszója szuper, jó hangzása van, sokáig bírja az aksija.

Nekem nagyon bejött, nem bántam meg, hogy megvettem, imádom! :)

2013. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen! Teljes mértékben igazad van! Támogatlak. :)
2013. jan. 10. 20:24
 15/20 anonim válasza:
Szerintem megéri ez a telefon. Én Novemberben vettem kékben, és nagyon megszerettem, nem cserélném le. :)
2013. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én is szeretnék venni egy ilyen telefont kártyafüggetlenül és arany színben, remélem sikerrel járok, mert a mostani Xperia hihetetlen iramban 'romlik'. Mondjuk nekem kicsit szokatlan a billentyűzete, de jó kis telefon. Csak azt sajnálom, hogy nem adnak a készülékhez adatkábelt..
2013. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

erre a telefonra lehet játékokat letölteni? nem tudom ezen a telefonon hogy hívják a letöltős részét, samsungon mondjuk play aruháznak. ezen a telefonon is van?

(bocsi hogy itt kérdezek) :))

2013. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bablé válasza:
Lehet letölteni játékokat, a Nokia Store appról..
2013. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az Asha 302 a jelenlegi piacon kapható legkedvezőbb árfekvésű olyan mobil, amiben wifi/3G/HSPA szolgáltatás is van. Én sokáig a 302 és 311 között vaciláltam és bár végül a 311 mellett döntöttem, ez nem azért volt, mert a 302 rosszabb lenne. Nagyon praktikus készülék és sokan nem tudják, de a 302-es a 311-el együtt rendelkezik egy beépített VoIP klienssel is, így a hívás pillanatában eldöntheted, hogy GSM-et használsz a híváshoz, vagy a sokkal olcsóbb, akár ingyenes VoIP-ot! Mindezt úgy, hogy alig eszik energiát a háttérben, a rendszer mélyébe beépült alkalmazás! http://www.youtube.com/watch?v=t05utLq5CH4 - ezt a 302 is tudja!
2013. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Bocsi,hogy így belekontárkodok.

Olyan kérdésem lenne, hogy tudok Vibert, Skypeot, meg hasonló programokat telepíteni erre a készülékre??

2013. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!