Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez vajon miért van?

Ez vajon miért van?

Figyelt kérdés
Androidos telefonomat, visszaállítottam gyári állapotra, mert már elég sok szarság volt rajta, amit letöröltem, és ugye nem tűnik el teljesen, 1-2 szarság minden után marad ami a telót belassítja.Lényeg: Mindent lementettem, többek közt a hd játékokat is, és egyszerűen miután visszarakom őket a megfelelő helyre, ugyanoda, nem indul el, hanem wifiről akar tölteni. Ez miért van? Más játék sem indul el így, data fájlostól, mindegyik wifizni akar. Mit csinálok rosszúl?
2012. júl. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Formáztad az SD kártyát is?

2. Ha igen, lementetted az adat fájlokat róla?


Ha nem, itt szúrtad el.

2012. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen formáztam, és a data fájlokat és az apk fájlokat is lementettem.
2012. júl. 7. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha leszedek egy játékot, data fájlal és a hozzá tartozó apk fájlal, sosem indul el. Nekem mindig mindegyik játék wifiröl letölti. Ezt nem értem, pedig jó helyre teszem. (Samsung galaxy s+)
2012. júl. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!