Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb: Samsung...

Melyik a legjobb: Samsung Galaxy Mini/ Nokia Asha 300/ Nokia c5-03?

Figyelt kérdés

Igazából főleg telefonálásra, zenehallgatásra, fényképezésre, esetleg wifis netezésre kellene.

Abszolút nem vagyok képben a telefonok világában, ezért köszönöm előre is! :)



2012. júl. 11. 18:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Azt te fogod eldönteni hogy melyiket veszed meg !

de én nekem a Nokia c5-03 van és meg vagyok elégedve vele. Én azért ezt választottam mert nagyobb a ki jelzője. bármelyiket választod használd egészséggel!!

2012. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

CGmatula válasza:


Az ilyenekre ne hallgass(utolsó válaszoló).Csak azért ajánlják a Galaxy minit mert nekik az van és akkor már neked is azt kell venned.Galaxy mini:sz*r kijelző,nincs optimizálva,gyenge és elavult hardver,túlárazott.


CGmatula válasza:


Ha csakis feltétlenül ezek közül lehet csak választani akkor Galaxy mini.


Szeretem az ilyen embereket. Arra meg nem hivatkozhat, hogy eddig nem tudta, hogy csak ezek közül lehet választani, mert egyértelműen leírta a kérdező.

2012. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szia

semmiféleképpen ne válaszd a nokia C5-03-at mert egy idő után kezd lassabb lenni és persze wifi is kell az internetes-kapcsolódáshoz.

egy kicsit később úgy fél évvel utánna,miután megvetted,üzenetet szeretnél küldeni valakinek,és írod be a betűket mindig félre irányítódik.

hidd el nekem ezt,mert nekem is ez van .1 éve van meg és amit leírtam róla mind igaz.ráadásul nagyon drága:|

2012. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 karesz54 válasza:
Csak samsungot.
2014. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!