Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom hogy kevés, de 30ezer...

Tudom hogy kevés, de 30ezer ft-ért milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem akartam Samsungot venni, nem az itteni vélemények miatt, hanem mert én nem akartam. Tudom, hogy nem a legjobb és nem is android stb, de nekem (főleg az ár miatt) a sony ericsson mix walkman tetszik.
2012. júl. 14. 12:28
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha rácsatlakoztál wifivel egy ingyenes hozzáférési ponthoz, vagy az otthoni routerre, akkor a telóról minden netes alkalmazást elérhetsz, illetve a böngészőben is addig bóklászhatsz, ameddig le nem merül a telefonod akksija, minden plusz költség nélkül.
2012. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt jó ha elolvasod.

2012. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Olvastam, köszönöm (nem tudom, hogy pozitívomként vagy negatívumként linkelted be) de engem nem rettentett el. Ennyi pénzért.. :D
2012. júl. 14. 12:51
 15/29 anonim ***** válasza:

Igazából elrettentő példának hoztam.Ez nem egy okostelefon, így az okostelefonos alkalmazásoknak kapásból lőttek.Max .jar appokat, azaz java alapű cuccokat fog futtatni, valószínűleg abból sem mindegy, hogy mit.A wifi sem a legjobb modul benne, így nem lesz sem gyors, sem túl nagy a hatósugara, amin belül tudna majd érzékelni elérhető hálózatokat, legyen az akár zárt, vagy nyílt.


30 ezret(vagy épp annyit, amennyibe kerül) nem ér, mert egy samsung S5230W kb ugyanennyit tud, 8-10 ezer forintért.

2012. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeket :D én 25 ezerért tudnék hozzájutni. A nem túl nagy wifi hatótávolság alatt mire gondolsz? kb
2012. júl. 14. 13:05
 17/29 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ha rákerestek erre a sony ericsoon mix walkmanre látjátok, hogy milyen ocsmány színes izé van az oldalán, na ahol én venném, ott csak rózsaszín van... márkaboltban valószínűleg lehet venni hozzá ilyen "keretet" ugye?
2012. júl. 14. 13:09
 18/29 anonim ***** válasza:

[link]


Mivel 802.11 b/g-s antenna van benne, ezért a táblázatból nézve kültéren cirka 140 m a hatótáv.+ n szabvánnyal(ma már leginkább ilyet használnak majdnem a 2szerese lenne, + a jellemző sebesség is csak 19 Mbit/s az n szabványú 79 helyett)


Ha tanácsolhatom, inkább ruházz be egy y200-as ascendre.

Sokkal jobban járnál vele.

2012. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6Qa-B32dIVM


A videó elején van valahol a 30. másodperc környékén, hogy cserélhető a keret.

2012. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az tiszta sor, de gyárilag 1 mobilhoz 1 keret van. Akkor valószínűleg telenor vagy akármilyen márkaboltban kapok hozzá értelmesebb keretet? pl fekete (mint külön vásárolható tartozék)
2012. júl. 14. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!