Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom hogy kevés, de 30ezer...

Tudom hogy kevés, de 30ezer ft-ért milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha ott esetleg nem is, a netről simán lehet rendelni hozzá, vagy még esetleg nagyobb gsm boltokban árulhatnak hozzá, de az is lehet, hogy hoznak megrendelésre, ha kell.
2012. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Galaxy Gio esetleg még nagyon jó és szép telefon is ellentéten azzal a csúnya sz@r huaveikkel
2012. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 candykiller válasza:

drága "Cloofer", kikérem magamnak a 'bu*zi' megnevezést.

Ő kért-én ajánlottam. Egyébként egy ember szexuális irányultságát nem a mobiltelefonokról alkotott véleménye alapján kéne meghatározni, akárhogy is 21. század meg minden :PP

Egyébként LÁNY vagyok, tehát a bu*zi szó eleve nem használatos :) Puszillak, minden jót...

2012. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy szerdára megjön a mobil, már csak abban reménykedek, hogy telenornál, vodánál, stb lehet kapni a tartozékok között ilyen keretet, vagy pántot vagy mit, a gyári rózsaszín helyett.
2012. júl. 16. 13:21
 25/29 anonim ***** válasza:
Mégis a mix walkman lett a befutó, 25 ezerért?
2012. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen, ennyi pénzért én nem is várok tőle többet amit tud, és nem mellékesen kivételesen tetszik, a mai érintősökkel ellentétben. Csak a rózsaszín dolog zavar :D nagyon remélem, hogy lehet kapni külön pántot rá :D
2012. júl. 16. 13:38
 27/29 A kérdező kommentje:
Na meg lett a mobil :D keret is volt mellé normális, jelenleg egy problémám van, ha beállítok általam feltöltött háttérképet, akkor elforgatás után igaz elfordul a kép is, de nem lesz arányos, tehát nem tölti be a kijelzőt, oldalt 2 sávban látszik alatta a gyári háttér... mit lehet ezzel tenni?? (remélem érthető amit leírtam)
2012. júl. 23. 23:20
 28/29 anonim ***** válasza:

Az előző válaszod első mondatát olvasd el.Felesleges idézzelek.

Ennyit tud, így oldották meg, kész.Ezen nem tudsz változtatni.

2012. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jogos, ez van, köszönöm :D
2012. júl. 23. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!