Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Ray vagy Samsung...

Mathew555 kérdése:

SE Xperia Ray vagy Samsung Galaxy S plus?

Figyelt kérdés

A Galaxy S plus 1,4 Ghz-s procival rendelkezik, na és a lényeg, hogy 4 colos Super Amoled kijelzővel, bár gyengébb kamerával, elsőre ezeket vettem észre. Ja és a Galaxy 15e-rel drágább.

Szóval ár/érték arányban melyik a nyerő?



2012. júl. 15. 12:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ár értékben a ray, viszont az S Plus sokkal jobb.
2012. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
A "jobb" proci és a nagyobb kijelző nagyobb fgyasztást, tehát rövidebb akku élettartamot is jelent, így gondolkodj...
2012. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Az S+ csak papíron jobb.


Kérdező: És azt észrevetted, hogy ezért a +15 ezerért még a led villanót is kispórolták az S+-ból?

2012. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

"ár értékben a ray, viszont az S Plus sokkal jobb."


1-es fiam, leülhetsz.


Xperia Ray galaxy s plusokat reggelizik.

2012. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

'' A "jobb" proci és a nagyobb kijelző nagyobb fgyasztást, tehát rövidebb akku élettartamot is jelent, így gondolkodj.. ''


Nem minden esetben, mert az amoled nem eszi annyira az akksit


Jah, tudom h nincs led villanó, sőt a ray-ben részletesebb a kijelző is, mert ugye 16:9-es arányú (854x480), és mivel kisebb a kijelző, jobb a pixelsűrűség, de félek, hogy tul kicsi a 3.3 col

2012. júl. 15. 13:40
 6/32 anonim válasza:
Galaxy s
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A méret az egyéni ízlés kérdése, ebben mi nem dönthetünk. Láttam már olyat is, hogy valaki a Neo-ra ráfogta, hogy "túlméretezett lapát".

Kijelzője, kamerája, anyaghasználata jobb a Raynek.

Az S plus előnye a valamivel erősebb processzor és ahogy a nézem, neked a méret is. Viszont ugyanilyen tudású tepsiből van olcsóbban is (Alcatel OT 995).

2012. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 YourDestiny ***** válasza:
Egyértelmű Ray előny, aki fogott már a kezében középkategóriás Galaxy-t és Sony-t, tudja miért írom ezt. A kijelző terén az S Plus-nak óriási hátránya van. Akit nem vakít el az amoled élettelen, mű, a valóságtól nagyon messze álló színei, és egymás mellé helyezi a két kütyüt, a Galaxy-t a szemétbe vágja az amoled-el együtt.
2012. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Csalóka az a 3.3 col, de hidd el, hogy elég, ráadásul nagyon szép éles képe van, plusz minőségi benyomást kelt, nem mint az a szappantartó. Szerintem egyértelműen Ray.
2012. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
S+ De én elfogult vagyok.. :)
2012. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!