Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan gagyi az N9 és...

Tényleg olyan gagyi az N9 és a Lumia 800 kijelzője?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 19:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Így van Xperiák nem rosszak, bár csak sima Led megvilágítású LCD-k, de igen magas pixelsűrűséggel rendelkeznek, úgyhogy a képük nagyon szép.

Bár az összeg felső határát nem tudom, de a Sony Xperia S például nem egy sz@r panellel rendelkezik, de hasonló árú HTC-k között is érdemes körbenézni.

2012. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nokiánál nem fogsz nagyon jó kijelzőt találni, már a Windows megkötései miatt se. Nevezetesen max felbontás 800X480, és az összes telefon Amoled technológia (Lumia 900-nál van valami PureBlack, vagy milyen technológia. S2-vel összehasonlítva láttam, semmi nagy durranás nem volt).
2012. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ha Nokiát akarsz venni akkor várd meg az őszt és nézd meg, hogy milyen telefonok jönnek ki WP8-cal.
2012. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Clear Black, de amoled esetén felesleges, ott ugye eleve nincs megvilágítás alatt a fekete pixel.


Normál LCD-nél jön ki a lényege, mint pl a 710/610 esetén, de ott sem a panellal ügyeskedtek, hanem a digitizerrel.

2012. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 YourDestiny ***** válasza:
Én hagynám a Nokiát a fenébe. Régen én is szerettem a gyártót, de idővel be kellett ismernem: itt az idő váltani. Lejárt lemez... Mondanom sem kell, nem bántam meg, hogy váltottam, csak most épp szervizelik a HTC-met, de ez félig az én hibámnak is betudható :)
2012. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Hát 1-2 évente szoktam telefont váltani, most viszont 3 éve van meg az utolsó Nokiám. Úgy érzem ennyi idő után megérdemlek egy pofás, okos kis ritkaságot :)


Az Xperia S nagyon szép és tényleg jónak néz ki (már amennyire értek hozzá), de nekem nincs valami nagy lapát kezem, kicsit nagynak tűnik. Inkább nagyon nagynak :)


Van ez az P meg U, nem tudom sok-e közöttük a különbség, de méretben nem egyformák, azt tudom :)


Nekem 110 ezrem van rá. Nincsenek nagy igényeim, de ne akadjon, ne legyen lusta, meglegyenek a fontosabb alap alkalmazásaim, zenében jó legyen és fényképezőgépként is szolgáljon. Tetszik ez az U meg a P, a HTC-ket is átnéztem az eredeti honlapon, nem tudom melyiket érdemes még megvenni. Tetszik ez a Rhyme, meg ezek a kicsi Desire-k is, a sima és az S is olyan kézbe valók, csak úgy látom régiek, de még kapni interneten, megnéztem. Szerintetek?

2012. júl. 15. 20:56
 27/36 anonim ***** válasza:

Xperiák mindegyike jó, U, Sola, P, szépek gyorsak, erős hardverrel, jó optimalizációval és a klasszikus "Sony-érzéssel". U-nál viszont bele kell számolni, hogy a memóriája nem bővíthető. A Sola nagyobb mint a U és már mehet bele micro SD. A P pedig szintén hasonló, picit több rammal, nagyob mérettel, viszont a prémium anyaghasználat miatt talán picit borsosabb árral, mint ami a tudásának megfelelne.

A HTC Desire széria már picit régicske, viszont sok főzött rom van rá, ha értesz hozzá fel lehet turbózni őket rendesen.

2012. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 YourDestiny ***** válasza:
Az Xperiák tényleg jók, a Rhyme is, csak drága. A Desire-nek egy baja van, és az nem a rendszer, az tökéletes a 2.2-vel is. A gond, hogy a belső memória igen kevés. Kár érte, ha több lenne, akár még ma is kiváló vétel lehetne.
2012. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
HTC-t nyugodt szívvel ajánlom. bár tökéletes készüléket még egyik gyártó sem talált fel :D de volt Desire-öm most Sensationom és ha valamikor váltanék az is a 3betűs márka lenne :) nagyon megszrettem. És amit szeretek még htc-ben hogy nem egy kommersz vacak néptelefon és jól esik amikor kinézik utcán, buszon,vonaton kezemből :D
2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

3 betűs? ZTE, mi? :D Na nem, értettem én, jó is a HTC, thumbs up, nekem is Dézim van, de egy sensationből portolt rommal, sense 3.5-tel és beats audioval, úgyhogy semmi gáz.


Your: a memória tényleg bajos egy picit, a másik ami nem túl jó a Dézinél, azaz akkus üzemidő.Bár nálam 3 napot kibír, egy kis cpu kókányolással, meg a 3D animációk kilövésével. :D

2012. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!