Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan juthatok olcsón IPhone-...

Hogyan juthatok olcsón IPhone-hoz?

Figyelt kérdés

IPhone klónt próbáltam 1 éve, de örökre elment tőle a kedvem. Most eredeti IPhone-t szeretnék, nem baj, ha használt, de legyen működő képes. Hogy tudnék olcsón hozzájutni? Ha külföldről pl.Angliából rendelnék, akkor jobban járnék, mintha itthon veszek pl.Vateráról?

Egyáltalán lehetséges nem drágán hozzájutni?

(Mielőtt valaki elkezdene oltogatni, hogy csak a márka miatt akarok Iphone-t, mondanám, hogy nem az almára hajtok. Már régóta bejönnek az Iphone-ok és tudom, hogy bizonyos szempontból jobbak az androidok (jelenleg is egy androidom van), de nekem az IPhone testhezállobb.



2012. júl. 25. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyiket akarod (3g, 3g2 vagy 4g) de olcsón nem fogsz hozzájutni használtan se, ezt most borítékolhatod.
2012. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3g2???Talán 3GS. iPhone 2g és 3g elég olcsó de már nem érik meg az árukat mert elavultak.Iphone 4 meg 4s Amerikában sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni.A vaterát meg nem ajánlom mert alig kapsz 1-2 Iphone-t ami nem kínai másolat.
2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a hardverapro.hu-t és az expreszt ajánlom, itt találsz használtat olcsón.


(az iPhone és a clon teljesen más, ne egy gagyi clon alapján ítéld meg!)

2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még az "elavult" 2Gis sokkal jobb majdnem miondenben, főleg használhatóságban, mint amit 50 rugóért kapsz valami androidos másolatot, esetleg nyíltan klón kínai hulladékot
2012. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elgépeltem te pancser, mit akadsz ki rögtön.
2012. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen elfelejtettem írni, hogy Iphone 4-et szeretnék vagy max. 3GS-t
2012. júl. 25. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi az az olcsó...3gs-t már kapsz 40-45 környékén, ha tényleg nem egy olyat akarsz, aminek valamiféle baja is van, vagy szét van a hátlap karcolva. i4-et meg 70 körül, ennél olcsóbban ha találsz, azzal már 90%, hogy vannak problémák.
2012. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amerikai AT&T függőt tudsz venni olcsón is de azt itthon nem tudod használni. Mivel Amerikába WCDMA hálózat van itthon pedig UMTS ezért nem fog működni itthon csak lesz egy drága iPod T. 4G-d.
2012. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem 3GS-t veszek 40-50e körül.
2012. júl. 25. 15:40
 10/10 anonim válasza:
Amcsiból rendeld 20000 FT-ért.
2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!