Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van annyi csájnafón imádó?

Miért van annyi csájnafón imádó?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik az alcatel ,zte , huawei mobilokat ajánlják a többieknek ?

2012. júl. 29. 16:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
Ők azok, akik értenek a telefonokhoz
2012. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
72%

"csájnáfón" ... Jézusom. -.-'


Nekem huaweim van,tökéletesen meg vagyok elégedve vele.Tökre nem érdekel,hol gyártják, amíg működik,úgy,ahogy kell. Nem szoktam ajánlgatni senkinek igazából,én az ára miatt vettem meg,és mert tetszett,mondjuk nekem tök mindegy,hogy van-e rajta wifi vagy valami,telefonálok meg smst írok a mobilomon,a többire ott a notebook vagy a számítógép, fényképezésre meg a fényképezőgép. Viszont mikor tavaly vettem,megtetszett,ennyi.

2012. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert olcsóbbak a maguk kategóriájában a többinél, még akkoris, ha a hardver ugyanaz.


ZTE kilőve részemről.


Huawei, Alcatel maradhat.


Érdekes módon a Huawei a világ 3-ik legnagyobb mobilgyártója lett a Samu és a Nokia után, minden bizonnyal nem véletlenül sikerült eladni annyi telót...


Vegyük a Huawei Y200-at. 25-30 ezer, de korszerűbb, és erősebb hardver van benne, mint egy 50 ezres Galaxy Aceben, vagy HTC Wildfire S-ben.Sőt, ennyiért sikerült egy IPS kijelzőt is belevarázsolni.


Vegyül az alcatel OT-995-öt.50-55-ért. ugyanaz a hardver van benne, mint a Galaxy S+-ban, vagy az Xperia Arc S-ben, legalább 15 rugóval olcsóbban, azzal a különbséggel, hogy az S+-hoz képest van led villanó, micro hdmi csatlakozó, és a support is jobb azáltal, hogy lesz rá ics 4.0.x Hivatalosan.


De hogy ne is szaladjunk el annyira, ott a HTC.Anyagminőségben a második helyen áll, ha azt nézzük, hogy prémium kategóriás egy teló, szoftveres optimalizálásban meg a legjobb android vonalon.Ők is kínaiak, na?! Kit érdekel ez már?!

A Samu koreai, a legtöbb nokiát ma már kínában pakolják össze, az iPhonet kínában és koreában rakják össze, a HTC kínai...és fura mód mind top class telókat dobnak ki.Vagy ez merő véletlenségből nem jutott az eszedbe?!...

2012. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Erre csak azt tudom mondani hogy a szar köré mindig sok légy gyül
2012. júl. 29. 16:36
 5/39 anonim ***** válasza:
62%
Na és neked kedves kérdező milyen telefonod is van?
2012. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
31%

Egyetlen csájnafón sem való semmire.


Ja de, bocsánat. Papírnehezéknek mindegyik kitűnő, másra aligha.


Csakis a Nokia az, ami valamire való telefont tud csinálni, a többi felejtős.

2012. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy Mátyás Király voltam.
2012. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%

Csak aztán a Nokia akksija alatt a matricán nehogy a "Made in China" felirat köszönjön vissza.

Köszi a 0-zást egy szubjektív hsz-ért, viszonoztam neked ezt a kedves szívességet. ;)

2012. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Hogy miért??Mert nagyon sokan vannak akik nem tudják a minőséget(Samsung,iPhone)megfizetni.Ezért inkább kínai szardarabokat vesznek amik max.2 évig bírják aztán kuka.
2012. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%

91621:


Minden sz@r ami veszélyeztetni meri a galaktikusokat...


Tavaly a Sony Ericsson volt a célpontjuk, most már a kínaiak.

De azt a sok köcs.g galaxy b.zi nem veszi észre, hogy a samsungnak is kéne már valamit mutatnia a csúcskategórián kívül...

2012. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!